Wyposażenie i dekoracje › Maty i dywany

Jest 17 produktów.

I nadszedł ten moment. Twoje dziecko nie chce już tylko leżeć w łóżeczku. Rusza na podbój świata! A zaczyna od… zwiedzania podłogi. Jak zapewnić mu bezpieczne poruszanie się po niej? Wypróbuj produkty z kategorii maty i dywany, przygotowane specjalnie dla najmłodszych członków twojej rodziny.

Bezpieczeństwo i rozwój

Mata spełnia kilka funkcji jednocześnie, dlatego jest bardzo lubianym przez rodziców elementem wyposażenia. Kupując jeden przedmiot, otrzymujemy zarówno bezpieczne miejsce do wypoczynku oraz zabawy, jak i dekorację pokoju.

Miękki, bawełniany materiał maty jest miły w dotyku. Nie naraża delikatnej skóry dziecka na otarcia. Pianka natomiast dobrze izoluje od zimna i łagodzi upadki. Dodaje to dziecku pewności siebie, dzięki czemu śmiało stawia ono kolejne kroki.

Oferowane przez nas maty są utrzymane w przyjaznej dla maluchów kolorystyce. Dominują podstawowe i mocne barwy: czarny, zielony, biały, żółty, czerwony. Dzięki ich kontrastowemu zestawieniu dziecko prawidłowo rozwija zmysł wzroku.

Zabawa

Maluchy uwielbiają bawić się na podłodze. Mata do zabawy zainteresuje je nie tylko swoimi kolorami. Bezpieczne lusterka to dodatkowa atrakcja i możliwość oglądania swojego odbicia. Wystające i szeleszczące elementy można ciągnąć i zgniatać do woli, a piankowe puzzle ćwiczą umiejętność poznawania kształtów i rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową.

Mata do zabawy to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia pokoju niemowlaka. Nie chodzi tu tylko o ładną dekorację podłogi. Mata uczy, bawi i dodaje odwagi najmłodszym. Jeśli liczysz na chwilę wytchnienia, również docenisz jej walory.

Babysteps Mata edukacyjna Wolf Family -4%
w magazynie
Babyono Puzzle piankowe 16szt litery -1%
w magazynie
Babyono Puzzle piankowe litery -4%
w magazynie
Puzzle piankowe 6 elementów Owoce Artyk -25%
wysyłka do 72 godzin
Babyono Puzzle piankowe 10 szt kształty biało-czarne -13%
wysyłka do 72 godzin
Babyono Puzzle piankowe cyfry -10%
wysyłka do 72 godzin
Babyono Puzzle piankowe 10szt cyfry -11%
wysyłka do 72 godzin
Puzzle piankowe 6 elementów Liczby Artyk -25%
wysyłka do 72 godzin
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe