Karuzele do łóżeczka i pozytywki dla niemowląt

Są 3 produkty.
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 109,00 zł
91,11 * 125,60 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 99,41 zł
135,15 * 159,00 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 112,95 zł

Czy Twoje dziecko bywa w nocy niespokojne i nabiera jeszcze większej ochoty na zabawę? Ciekawość świata i chęć odkrywania nowych rzeczy mogą napawać Cię radością i dumą, że Twoja pociecha rozwija się prawidłowo, ale warto zadbać, by maluch miał jednak przestrzeń i właściwe warunki do uspokojenia się i zaśnięcia. W naszym sklepie odnajdziesz szereg gadżetów, które pomogą najmłodszym spokojnie pójść spać i będą stale towarzyszyć w sennych marzeniach.

Zawieś nad łóżeczkiem karuzelę lub pozytywkę i zobacz, jak wpłynie to na samopoczucie i rozwój dziecka, a także na Twój spokój.

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą – w asortymencie między innymi:

  • karuzele z wbudowaną pozytywką – wielofunkcyjne, można je zamontować również w łóżeczku turystycznym; zapewniają odpowiedni rozwój psychomotoryczny poprzez stymulację zmysłów wzroku, dotyku i słuchu. Te ciekawe zabawki przykują uwagę dziecka i będą mu towarzyszyć w trakcie sennych podróży;
  • projektory z pozytywkami – uniwersalne zabawki, które zamontujesz do łóżeczka czy wózka. Sprawdzą się świetnie, jeśli Twoje dziecko boi się zasnąć w ciemnościach. W czasie projekcji zmieniają delikatnie kolory, wydają odgłosy natury i bicia serca, co działa niezwykle uspokajająco na maluszka;
  • miękkie, dwupoziomowe karuzele – zapewnią dziecku towarzystwo i zabawę. Z końców pałąków zwisają na sznurkach pluszowe zabawki, które zachęcają dziecko do ich chwytania i potrącania, czyli do treningu małej motoryki.

Podaruj swojemu dziecku zabawę i rozwój, a sobie zapewnij spokój o jego komfort. Wymienione zabawki nadadzą się również jako pierwszy prezent dla noworodka.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe