Wyposażenie i dekoracje › Dekoracje

Są 3 produkty.

Odkąd tylko dowiedziałaś się o ciąży, zaczęłaś planować, jak ma wyglądać pokój Twojego dziecka? Kolory ścian i zabawki były w Twojej wyobraźni już od dawna? W takim razie nie czekaj i spełnij z nami swoje marzenie o pięknym dziecinnym pokoiku. Dzięki przeróżnym dostępnym dekoracjom zaprojektujesz nie tylko codzienną przestrzeń, ale też przyjęcie w iście magicznym stylu. Niezależnie od płci i wieku maluszka, możesz dzięki nam zrealizować wszystkie pomysły i zapewnić swojemu dziecku piękne, niezwykłe dzieciństwo.

W swojej ofercie mamy serię unikatowych dekoracji dla pokoiku Twojego dziecka. Znajdź coś dla niego i zainspiruj się dostępnymi produktami, takimi jak:

  • pudełeczka na pierwszy ząbek – jeśli Twoje dziecko z niecierpliwością czeka na wróżkę Zębuszkę, wesprzyj je metalowym pudełeczkiem, do którego trafi pierwszy ząbek. Może to być piękna pamiątka na długie lata,
  • serwetki koktajlowe – lubicie organizować razem przyjęcia? Bez względu na to, czy zapraszacie na nie lalki czy rówieśników, gości trzeba jakoś przyjąć. Kolorowe serwetki z pewnością pomogą stworzyć magiczny klimat. Dopasujcie do nich zabawne kubeczki oraz słomki i cieszcie się z najlepiej zorganizowanych bali. Serwetki dostępne są w kilku bajkowych wzorach,
  • papierowe słomki – przyozdobione fikuśnymi dekoracjami spełnią wymagania nawet najbardziej krytycznych małych gości. Dodaj je do serwetek i stwórz niezapomniany klimat na imprezie. To także dobry przykład dbałości o ekologię, słomki nie są bowiem wykonane ze szkodliwego dla środowiska plastiku, a z biodegradowalnego papieru.

Nie bój się uczyć dziecka poczucia estetyki i piękna już od maleńkości, a zobaczysz, jak zaowocuje to na przyszłość. Wspólne planowanie zabaw i imprez to także świetna zabawa, która może łączyć rodziców i ich najmłodsze pociechy!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe