Pościel dla dzieci › Koce

Są 4 produkty.
w magazynie
wysyłka do 72 godzin
wysyłka do 72 godzin

Miękkie i niezwykle delikatne koce dla niemowląt mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno podczas wiosennych spacerów, jak i zimowych wędrówek. Modele kocyków zaprojektowane zostały w uniwersalnych wzorach, po to, by przez lata służyć dziewczynkom i chłopcom nie tylko w wieku niemowlęcym. Rozmiar produktów sprawia, że mogą one być wykorzystywane w spacerówkach bez obaw o wypadające brzegi.

Kocyki zaprojektowane z myślą o dzieciach

Kocyki z naszego asortymentu przygotowane zostały z niezwykle miękkich tkanin. Wybrane modele to koce dwustronne, charakteryzujące się różnym wzorem tkaniny. Kocyków z powodzeniem można używać jako nakrycie wierzchnie lub kłaść je bezpośrednio na skórę dziecka. Dzięki starannie dobranym materiałom produkty nie podrażniają delikatnej skóry malucha, okrywając go lekką i zatrzymującą ciepło tkaniną. Długość włosia kocyków pozwala dzieciom oswajać zmysł dotyku z zupełnie nowymi doznaniami.

Bogaty wybór wzorów koców dla dzieci

W Bee.pl stawiamy na różnorodność – już teraz w naszym asortymencie znaleźć można kocyki dwustronne lub specjalne modele z dodatkowymi pomponami ozdobnymi. Kocyki z naszej oferty to zarówno jasne tkaniny o krótkim włosiu, jak i przyjemne kocyki w ciemniejszych kolorach. Z uwagi na specjalne właściwości materiału koce z powodzeniem mogą być prane i suszone tak, jak ubrania i pościel niemowlaka. Przyjemne w dotyku koce łączą w sobie komfort oraz przyjemny dla oka wzór materiału.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe