Zabezpieczenia

Jest 7 produktów.

Zabezpieczenia

Każdy rodzic energicznego, ciekawskiego dziecka wie, jak trudno mieć nad nim cały czas kontrolę. Maluchy chętnie biegają, skaczą, próbują sięgnąć nowych przedmiotów, zajrzeć do szuflad i szafek, dotknąć wszystkiego, co nieznane. Taka eksploracja sprzyja ich rozwojowi zarówno ruchowemu, jak i umysłowemu, dostarcza nowych bodźców, pomaga tworzyć połączenia neuronowe w mózgu, pozwala ćwiczyć sprawność małych nóżek i poznawać świat wokół. Jednak w każdym domu czają się na rozbrykanego kilkulatka liczne niebezpieczeństwa. Ostre kanty szafek, o które dziecko mogłoby się zranić, gniazdka elektryczne, w których ciągle płynie prąd o dużym natężeniu...

Każdy rodzic energicznego, ciekawskiego dziecka wie, jak trudno mieć nad nim cały czas kontrolę. Maluchy chętnie biegają, skaczą, próbują sięgnąć nowych przedmiotów, zajrzeć do szuflad i szafek, dotknąć wszystkiego, co nieznane. Taka eksploracja sprzyja ich rozwojowi zarówno ruchowemu, jak i umysłowemu, dostarcza nowych bodźców, pomaga tworzyć połączenia neuronowe w mózgu, pozwala ćwiczyć sprawność małych nóżek i poznawać świat wokół. Jednak w każdym domu czają się na rozbrykanego kilkulatka liczne niebezpieczeństwa. Ostre kanty szafek, o które dziecko mogłoby się zranić, gniazdka elektryczne, w których ciągle płynie prąd o dużym natężeniu czy ciężkie drzwi, pod które łatwo wsadzić rękę i przytrzasnąć palec – to tylko niektóre z tych niebezpieczeństw. W naszej ofercie dostępne są praktyczne akcesoria, za pomocą których z łatwością poprawimy bezpieczeństwo w całym mieszkaniu.

Zabezpieczenia na narożniki mebli w postaci nakładek o zaokrąglonych kształtach uchronią dziecko przed uderzeniem głową o kanciaste szafki, półki i biurka, a przy tym ich montaż trwa zaledwie kilka sekund. Nie niszczą mebli, a gdy już nie będą potrzebne, wystarczy je odkleić. Aby nie dopuścić do samowolnego przeglądania zawartości półek, warto zaopatrzyć się w zabezpieczenia na szafy, które uniemożliwią otworzenie drzwiczek bez wiedzy rodziców.

Zabezpieczenia na drzwi z kolei nie pozwolą domknąć się do końca drzwiom, a tym samym uchronią paluszki przed przytrzaśnięciem. Sprawdzą się przy drzwiach:

  • wejściowych do pokoju,
  • balkonowych,
  • łazienkowych.

Nakładki na gniazdka ochronią dziecko przed porażeniem prądem, uniemożliwiając wkładanie do kontaktu palców czy przedmiotów.

Dbanie o bezpieczeństwo naszej pociechy jest kwestią priorytetową. Warto poświęcić kilka minut, by szybko i łatwo ograniczyć ryzyko skaleczeń i innych urazów w mieszkaniu.

więcej
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe