Zabezpieczenia na szafki, narożniki, drzwi, etc.

Jest 11 produktów.

Każdy rodzic energicznego, ciekawskiego dziecka wie, jak trudno mieć nad nim cały czas kontrolę. Maluchy chętnie biegają, skaczą, próbują sięgnąć nowych przedmiotów, zajrzeć do szuflad i szafek, dotknąć wszystkiego, co nieznane. Taka eksploracja sprzyja ich rozwojowi zarówno ruchowemu, jak i umysłowemu, dostarcza nowych bodźców, pomaga tworzyć połączenia neuronowe w mózgu, pozwala ćwiczyć sprawność małych nóżek i poznawać świat wokół. Jednak w każdym domu czają się na rozbrykanego kilkulatka liczne niebezpieczeństwa. Ostre kanty szafek, o które dziecko mogłoby się zranić, gniazdka elektryczne, w których ciągle płynie prąd o dużym natężeniu czy ciężkie drzwi, pod które łatwo wsadzić rękę i przytrzasnąć palec – to tylko niektóre z tych niebezpieczeństw. W naszej ofercie dostępne są praktyczne akcesoria, za pomocą których z łatwością poprawimy bezpieczeństwo w całym mieszkaniu.

Zabezpieczenia na narożniki mebli w postaci nakładek o zaokrąglonych kształtach uchronią dziecko przed uderzeniem głową o kanciaste szafki, półki i biurka, a przy tym ich montaż trwa zaledwie kilka sekund. Nie niszczą mebli, a gdy już nie będą potrzebne, wystarczy je odkleić. Aby nie dopuścić do samowolnego przeglądania zawartości półek, warto zaopatrzyć się w zabezpieczenia na szafy, które uniemożliwią otworzenie drzwiczek bez wiedzy rodziców.

Zabezpieczenia na drzwi z kolei nie pozwolą domknąć się do końca drzwiom, a tym samym uchronią paluszki przed przytrzaśnięciem. Sprawdzą się przy drzwiach:

  • wejściowych do pokoju,
  • balkonowych,
  • łazienkowych.

Nakładki na gniazdka ochronią dziecko przed porażeniem prądem, uniemożliwiając wkładanie do kontaktu palców czy przedmiotów.

Dbanie o bezpieczeństwo naszej pociechy jest kwestią priorytetową. Warto poświęcić kilka minut, by szybko i łatwo ograniczyć ryzyko skaleczeń i innych urazów w mieszkaniu.

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe