Pranie, dezynfekcja › Środki do czyszczenia i dezynfekcji

Są 3 produkty.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 17,99 zł

Mycie to czynność, którą świeżo upieczeni rodzice wykonują zdecydowanie o wiele częściej niż spanie. Z tego względu warto zadbać o to, aby przebiegała na tyle sprawnie, na ile jest to możliwe. Jak to zrobić? To proste – stosując sprawdzony i wysoce skuteczny płyn do mycia smoczków, butelek i innych niemowlęcych “gadżetów”.

Płyn do mycia butelek i smoczków – czym powinien się charakteryzować?

Środki do czyszczenia takie jak płyny do mycia butelek czy preparaty do dezynfekcji zabawek dla niemowląt powinny być przede wszystkim jak najłagodniejsze, jeśli chodzi o skład. Dlatego płyn do mycia akcesoriów dziecięcych musi być dedykowany specjalnie do tego celu. Zapomnij o stosowaniu detergentów kuchennych lub tradycyjnym mydle. Chemiczne związki zawarte w tych produktach mogą niepotrzebnie narazić malucha na problemy z brzuszkiem, wysypkę alergiczną lub inne dolegliwości zdrowotne.

Jaki powinien być dobrze dobrany płyn do mycia butelek, gryzaków i smoczków? Warto kierować się marką – na rynku (a także u nas) dostępne są preparaty firm, których produkty są tworzone z myślą o bezpieczeństwie dzieci, które dopiero co pojawiły się na świecie. Poznaj kilka z nich.

Canpol Babies i Baby Antyhilis – uznane płyny do mycia smoczków i butelek

Często pytacie nas o najpopularniejsze marki produktów. Także w tej kategorii postaraliśmy się nie zawieść naszych Klientów. Aby ułatwić rodzicom zakupy (które przy niemowlaku są na porządku dziennym…), zgromadziliśmy najczęściej wybierane płyny do mycia akcesoriów Twoich maluchów. Jeśli szukasz porządnego (i przede wszystkim bezpiecznego) produktu, sięgnij po marki takie jak Canpol Babies czy Baby Anthylis.

Płyn do mycia butelek i smoczków Canpol możesz stosować bez obaw także do utrzymania sterylności laktatora oraz gryzaczków czy innych zabawek najczęściej używanych przez niemowlę. Co więcej, jest on na tyle wydajny, że wystarczy, że użyjesz niewielkiej jego ilości, aby skutecznie pozbyć się resztek pokarmu czy śliny z butelki lub smoczka. Jednak najważniejsze, co interesuje rodziców, to bezpieczeństwo dla malucha. Płyn Canpol Babies w tej kwestii sprawdza się wzorowo. W składzie nie zawiera parabenów ani barwników, jest hipoalergiczny oraz posiada pH neutralnej dla delikatnej skóry maluszka. Posiada także pozytywną opinię PZH oraz dermatologów.

Smoczki i butelki są ważne, ale co zrobić, żeby powierzchnie, z którymi maluch ma największą styczność, także były sterylne? Do tego celu warto użyć płynu Baby Anthyllis z wygodnym dozownikiem. Preparat skutecznie czyści, a jednocześnie neutralizuje bakterie i wirusy, usuwając “bio-film” z czyszczonych przedmiotów. Dodatkowo ma on wyjątkowo przyjemny zapach – to zasługa dodatku olejku z drzewa herbacianego. Reszta składu płynu jest także oparta wyłącznie na naturalnych składnikach, a wybrany produkt marki Baby Anthyllis posiada również na potwierdzenie certyfikat ekologiczny, co świadczy o jego wysokiej jakości.

Możesz wybrać także opcję do czyszczenia smoczków i butelek o orzeźwiającym cytrusowym zapachu – płyn Baby Anthyllis z dodatkiem oliwy z oliwek.

Płyn do mycia akcesoriów dziecięcych Frosch Baby

Często wybieranym przez rodziców produktem do zadań specjalnych jest także płyn Frosch Baby. Możesz bez obaw stosować go do mycia smoczków, gryzaczków, butelek, ale także talerzy i sztućców oraz plastikowych zabawek.

Ogromną zaletą płynu do dziecięcych akcesoriów Frosch Baby jest wysoka skuteczność – preparat radzi sobie niezawodnie z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami z mleka, napojów czy posiłków. Nie musisz się też obawiać o to, czy możesz go używać przy noworodku – produkt jest bezpieczny do użytku już od 1. dnia życia maluszka. Nie zawiera on żadnych drażniących substancji, także zapachowych, a fakt, że jest testowany dermatologicznie i jest hipoalergiczny, podnosi jego wiarygodność w oczach rodziców.

Polecamy wersję podstawową oraz z zapasem w worku nadającym się w 100% do recyklingu, który pozwoli Ci na oszczędność plastiku – Ty wybierasz, co bardziej Ci odpowiada!

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe