Ubrania i buty › Chustki, czapeczki

Jest 6 produktów.
wysyłka w 7 dni
najniższa cena z 30 dni: 42,00 zł
wysyłka w 7 dni
najniższa cena z 30 dni: 42,00 zł
wysyłka w 7 dni
najniższa cena z 30 dni: 42,00 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 59,03 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 59,03 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 59,03 zł

Zadaniem każdego rodzica jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz komfortu swoim dzieciom. Dbamy o to z całych sił, dobierając ubrania stosownie do pogody, wieku dziecka, planowanej aktywności. Wszystkie te aspekty warto wziąć pod uwagę, by zapewnić maluchowi wygodę, ale też nie spowodować przegrzania lub przeziębienia. Delikatna skóra dziecka jest także wrażliwa na syntetyczne materiały. Z tego powodu zwracamy uwagę na skład poszczególnych ubrań, sumiennie czytamy każdą metkę. Aby oszczędzić sobie czasu oraz stresu, dobrze jest korzystać ze sprawdzonych źródeł oraz wybierać producentów, którzy oferują wysoką jakość. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, w kategorii chustki, czapeczki oferujemy tylko artykuły wysokiej jakości.

Chustki pozwalają zadbać o bardzo wrażliwe miejsca, jakimi są szyja i klatka piersiowa. Chronią przed wiatrem. Wykonane są z naturalnych materiałów, dzięki czemu nie powodują podrażnień ani alergii. Przy tym są przyjemne w dotyku, a miękko otulona szyja daje duży komfort. Wyroby połączone z funkcją śliniaka zabezpieczają przed pochłanianiem wilgoci.

Maluch w pierwszych miesiącach życia intensywnie się ślini, co nie tylko jest kłopotliwe samo w sobie, ale też mokra koszulka może wpłynąć negatywnie na zdrowie dziecka. Oferowane przez nas chustki śliniaki zapobiegają temu. Poza tym są po prostu estetycznym dodatkiem do dziecięcego ubranka, który można dopasowywać do potrzeb dziecka dzięki regulowanemu zatrzaskowi. Posiadają subtelne wzory, które współgrają z większością stylizacji. Chustki bez obaw można prać w pralce.

Podobnie jak chustki, czapeczki dziecięce dostępne w naszym sklepie wykonane są tylko z naturalnych materiałów, by nie zaszkodzić wrażliwej dziecięcej skórze i nie wywołać reakcji alergicznych. Zależnie od pory roku ich zadaniem jest zabezpieczenie przed słońcem lub przed mrozem. Mimo ochrony główki dziecka, powinny one jednocześnie pozwalać skórze przepuszczać powietrze.

Wybór czapeczki dla dziecka nie jest taki prosty. Wszystko zależne jest od płci i wieku pociechy, a także od panującej w danej chwili mody. Czapeczki są bardzo ważnym elementem ubioru, ponieważ głowa należy do tych części ciała, które oddają najwięcej ciepła. Czasami nieco starsze dzieci nie chcą przekonać się do jej zakładania, lecz warto nakłonić je do zmiany zdania, ponieważ z pewnością pozytywnie wpłynie to na odporność ich organizmów w chłodniejsze, jesienne i zimowe dni.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe