Materace, wkładki, pościel do wozków

Jest 1 produkt.
wysyłka w 6 dni
najniższa cena z 30 dni: 106,00 zł

Akcesoria do wózków to bardzo istotny element wyprawki. Dzięki nim możemy zawsze zapewnić dziecku odpowiednią dawkę komfortu. Wysoka jakość produktów sprawi, że dzieci będą czuły się w wózku błogo i bezpiecznie.

Produkty są przeznaczone dla najmłodszych, którzy często korzystają z wózków i spędzają w nich sporo czasu. Każdy rodzic chcący dać dziecku poczucie spokoju powinien zainteresować się dodatkowym wyposażeniem pierwszego pojazdu malucha.

Wśród akcesoriów do wózków znajdziemy m.in:

  • wkładki do wózków – chronią przed zabrudzeniami czy otarciami, nadają się do wózków oraz do samochodowych fotelików,
  • wkładki redukcyjne do wózków – można je dopasować nawet do niemowlęcia, a później do starszego dziecka. Pasują nie tylko do wózków, ale i do fotelików czy krzesełek dziecięcych,
  • maty chłodzące – pozwalają na ochłodę w pogodny, bezchmurny dzień. Zostały stworzone ze specjalnego żelu hydrofilowego, dającego ukojenie podczas upału. Warto dodać, że mata chłodzi się samoczynnie, zatem nie trzeba jej specjalnie przechowywać czy ładować.

Akcesoria do wózków pozwalają na uzyskanie komfortu nie tylko podczas zwykłego spaceru, ale i w trakcie podróży. Wkładki oraz maty są często uniwersalne i sprawiają, że mały człowiek może łatwiej przystosować się do zmiennych warunków. Specjalnie dostosowane akcesoria powodują, iż dziecko będzie milej spędzać czas. Uniwersalne i doskonale wykonane przedmioty pozwalają na ich długie użytkowanie. Doskonale uzupełnią one wózki, nosidełka czy dziecięce krzesełka.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe