¦piworki do wózka i osłonki na nóżki

Jest 15 produktów.

Zim± i jesieni± szczególnie ważne jest dbanie o to, by dziecku było zawsze odpowiednio ciepło i komfortowo. Niemowlakom urodzonym w chłodne pory roku trudniej zapewnić wła¶ciw± ilo¶ć ¶wieżego powietrza, a to dlatego, że kołderki do wózka, kocyki, grube kombinezony, czapki i rękawiczki s± często kłopotliwe i nie do końca wygodne dla dzidziusia. Wtedy z pomoc± przychodz± okrycia na nóżki i ¶piworki, które szybko i bezproblemowo założymy do każdego wózka czy nosidełka. Wodoodporne i wiatroszczelne, zapewni± noworodkowi ochronę przed zimnymi podmuchami wiatru, padaj±cym ¶niegiem i nisk± temperatur±, otul± go miękk± i przyjemn± w dotyku ocieplan± podszewk±, a gdy akurat wejdziemy z wózkiem do sklepu, możemy po prostu odpi±ć zapinan± na zamek błyskawiczny górn± czę¶ć, by dziecko się nie przegrzewało.

¦piworki do wózka to praktyczny dodatek, który sprawi, że zimowe i jesienne spacery będ± przyjemne i bezpieczne – z nimi niegroĽny nam mróz. W przeciwieństwie do kołderek, w przypadku ¶piworów nie musimy szczelnie opatulać dziecka ani pilnować, by materiał nie odsłonił nóżek. W ten sposób zapewniamy niemowlakowi zarówno ciepło, jak i maksymaln± swobodę ruchu – w komorze stworzonej we wnętrzu ¶piwora może on bez skrępowania machać nogami na wszystkie strony.

Doln± czę¶ć ¶piworka możemy odpi±ć, by w razie potrzeby wyci±gn±ć na zewn±trz nogi dziecka w ubłoconych po zabawie butach, jednocze¶nie pozostawiaj±c resztę przykryt±. Odpięcie całego ¶piwora od wózka, nosidełka czy gondoli trwa kilka sekund, dzięki czemu bez problemu da się go wyj±ć i wyczy¶cić.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe