Adaptery do wózków dziecięcych

Są 3 produkty.
99,99 * 115,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 97,75 zł
99,99 * 115,00 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 99,99 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 23,00 zł

Zostałaś niedawno mamą? Okres pierwszych miesięcy życia noworodka może być wyjątkowo stresujący dla Ciebie. Strach o bezpieczeństwo i rozwój Twojego maluszka jest naturalny i czyni z Ciebie wspaniałą młodą mamę. Warto jednak czasem pomyśleć o rzeczach, które nie tylko dadzą Ci poczucie komfortu i bezpieczeństwa, ale zwiększą też Twoją pewność siebie. A im bardziej pewna siebie jesteś, tym lepszym autorytetem dla swojego dziecka się stajesz.

Spacer to wyjątkowy czas dla Was obojga. Sama dobrze wiesz, że czasami ciężko o stabilizację wózka – wystarczy małe zamieszanie na drodze lub chwila roztargnienia, aby stracić równowagę. Jeżeli boisz się takich sytuacji na ulicy, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą adapterów do wózków, używanych dla większego bezpieczeństwa. Odnajdziesz u nas takie akcesoria, jak np. paski bezpieczeństwa – adaptery w typie buggy strap sprawią, że poczujesz się pewnie, prowadząc wózek. Oplącz nadgarstek paskiem i nie martw się, że chwila nieuwagi spowoduje, że dziecko odjedzie od Ciebie z górki bądź na ruchliwą ulicę. Daj się przekonać do tak prostych i sprawdzonych sposobów. Wygodny i elastyczny pasek nie będzie Cię uciskał ani opijał. W trakcie spaceru zapomnisz, że masz coś wokół nadgarstka. Ten gadżet sprawdzi się w przypadku młodych mam, ale też doświadczonych i przezornych rodziców.

Szelki do wózka to idealne zabezpieczenie malucha przed wypadnięciem wskutek lekkiego przechylenia wózka lub nagłego szarpnięcia. Idealnie sprawdzi się w czasie spacerów po leśnej drodze lub górskich dolinach. Tego typu szelki do wózka są wygodne dla pociechy i nie uciskają jej ciała. Dziecko nie poczuje, że jest nimi zapięte, ale Ty zyskasz pewność, że maluch jest bezpieczny.

Wszystkie adaptery do wózków dziecięcych zebraliśmy tu po to, by każdy rodzic mógł zapewnić maluchowi maksymalne bezpieczeństwo i wygodę, ale z zachowaniem komfortu swojej pociechy. Tego typu akcesoria dostępne są w wielu kolorach, co pozwoli na dopasowanie ich do stylu i barwy wózka oraz wyposażenia go w przedmioty umożliwiające zwiększenie bezpieczeństwa dziecka oraz pewności rodziców, że spacer lub wycieczka zawsze będą komfortowe i odbędą się bez niespodzianek.

Wiemy, jak bardzo dbasz o bezpieczeństwo swojego dziecka na każdym jego kroku. Czasami wystarczą nieskomplikowane rozwiązania, aby mieć poczucie kontroli i stabilności. Wybierz rozsądne sposoby, które Cię nie zawiodą.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe