Karuzele do łóżeczka, projektory i pozytywki dla niemowląt

Są 23 produkty.

Karuzele i pozytywki to niezwykle często pierwsze zabawki niemowlęcia. Zawieszane nad łóżeczkiem lub w budzie wózka, towarzyszą małemu człowiekowi od jego pierwszych dni życia. Wybierane są przez rodziców lub przynoszone w prezencie od najbliższej rodziny, przyjaciół i znajomych. Kojący dźwięk, który wydają, nierzadko pozwala uspokoić płaczące dziecko i ułatwić mu spokojne zasypianie. Przytulny materiał oraz znajoma melodia budują bezpieczne otoczenie dziecka, które z czasem coraz lepiej będzie rozpoznawać nie tylko wrażeniami i emocjami, ale też doskonale wykształconymi zmysłami.

W naszym sklepie w kategorii zabawki dla niemowląt mamy bogatą ofertę karuzel i pozytywek. Nasze propozycje zawierają pojedyncze elementy w postaci zawieszek, takich jak misie, flamingi czy gwiazdki, wzbogaconych pozytywką. Idealnie nadają się do zamocowania przy wózku spacerowym czy nosidełku, a nawet umieszczenia w łóżeczku dziecka. Pozbawione są drobnych elementów, przez co są całkowicie bezpieczne dla malucha, a miękkość materiału zapewnia przyjemne wrażenie podczas przytulania. Z kolei wieloelementowe karuzele sprawdzą się jako zawieszka nad dziecięcym łóżeczkiem, zarówno domowym, jak i turystycznym. Dostępnych jest kilka modeli, z których każdy doskonale komponuje się z pozostałym wyposażeniem z serii. Montaż jest bardzo prosty i nie zabiera wiele czasu.

Dla starszego dziecka akcesoria z tej kategorii posłużą jako narzędzia do ogólnego rozwoju, trenowania umiejętności chwytania oraz doskonalenia motoryki.

Canpol Babies Karuzela plastikowa Motylki -18%
w magazynie
Pozytywka Ptaszek Clementoni -28%
46,42 zł 64,62 zł
Pozytywka Ptaszek Clementoni
wysyłka do 72 godzin
Pozytywka Słoneczko Clementoni -13%
wysyłka do 72 godzin
Łuk z zabawkami `"Bouncer Up&Down" blue Beaba -8%
wysyłka w 5 dni
Duszek przytulanka Dumel -16%
66,11 zł 79,00 zł
Duszek przytulanka Dumel
wysyłka do 72 godzin
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe