Zabawki dla niemowląt › Przywieszki i pałąki

Są 2 produkty.

W szerokiej gamie zabawek przeznaczonych dla niemowląt w asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć rozmaite przywieszki oraz pałąki. Dzięki starannemu wykonaniu oraz żywej, atrakcyjnej kolorystyce oferowane akcesoria przyciągają uwagę maluszka, wspomagając właściwy rozwój jego wyobraźni oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Kształty zabawek zostały dopracowane w najmniejszych szczegółach, w ten sposób, aby można je było z łatwością przymocować nie tylko do wózka, ale także do łóżeczka czy fotelika samochodowego.

Zabawki wykonane w 100% z bezpiecznych materiałów

Rodzicom poszukującym gadżetów do przyczepienia przy dziecięcym wózku możemy zaproponować duży wybór wysokiej jakości zawieszek. Ich elementami są wielobarwne przedmioty o różnorodnych fakturach, piszczące i szeleszczące, które rozwijają umiejętności poznawcze i manualne (chwytanie, naciskanie dźwiękowych elementów, pociąganie), stając się ulubioną zabawką każdego szkraba.

W naszym asortymencie znajdują się między innymi zawieszki z wibracjami, które zostały wykonane z miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu, a także przywieszki w formie łańcuszka, do produkcji których wykorzystano bawełnę organiczną, naturalny kauczuk i materiały pochodzące z recyklingu.

Przygotowana przez nas oferta obejmuje:

  • interaktywne zabawki do wózka,
  • zawieszki z wibracjami,
  • urzekające subtelną formą łańcuszki z koralikami,
  • pałąki do wózka z szeleszczącymi elementami,
  • spiralne zabawki w kształcie lisa czy flaminga.
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe