Zabawki dla niemowląt › Grzechotki i gryzaki

Są 72 produkty.

W Bee wiemy, że niemowlęta, podobnie jak starsze dzieci, potrzebują zabawek do prawidłowego rozwoju. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy specjalną ofertę gryzaków, grzechotek i nie tylko, pozwalających na bezpieczną zabawę i naukę. Kolorowe akcesoria pozwalają na swobodne chwytanie ich przez maluchy, a przede wszystkim wykonane są z materiałów odpornych na powstawanie uszkodzeń. Bezpieczna zabawa już od pierwszych tygodni życia to nasz priorytet!

W asortymencie Bee znaleźć można m.in.:

  • grzechotki o nieregularnym kształcie i urozmaiconej strukturze, wydające z siebie dźwięki i mogące odgrywać rolę gryzaków,
  • pluszaki wykonane z niezwykle miękkich materiałów, delikatnych dla skóry niemowlęcia,
  • kolorowe gryzaki, zarówno silikonowe, jak i kauczukowe, które są nie do przegryzienia przez małe dzieci, a dodatkowo masują dziąsła maluchów i pomagają im wejść w czas ząbkowania,
  • edukacyjne zabawki dla małych dzieci, czyli wykonane z drewna akcesoria, z których ucieszą się zwłaszcza szkraby powyżej 3 roku życia.

Podczas kompletowania oferty zabawek mamy na uwadze bezpieczeństwo dzieci – zwłaszcza grzechotki i gryzaki dla niemowląt cechują się zwiększoną odpornością na powstawanie uszkodzeń. Waga zabawek dostosowana jest do możliwości maluchów, a wykorzystane kolory mają dodatkowo angażować je w zabawę. W wyjątkowy sposób dbamy o jakość prezentowanych w asortymencie produktów, ponieważ wiemy, że najmłodsi użytkownicy są jednocześnie najbardziej wymagający!

10,99 zł 11,99 zł
Akuku Gryzak silikonowy Smok
w magazynie
Grzechotka kolorowe kulki Canpol Babies -40%
w magazynie
Grzechotka Sowa różowa Canpol Babies -30%
w magazynie
Gryzak osiołek PLAYGRO -34%
13,41 zł 20,37 zł
Gryzak osiołek PLAYGRO
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe