Zabawki dla niemowląt › Interaktywne i edukacyjne

Jest 150 produktów.
-11%
w magazynie
-18%
w magazynie

Wszystkie niemowlaki rozwijają się bardzo intensywnie każdego dnia. Nie tylko rosną i przybierają na wadze, co widać gołym okiem, ale także zyskują nowe umiejętności, uczą się coraz lepiej poznawać świat, a w ich mózgach w każdej minucie tworzą się nowe połączenia neuronowe. To wszystko będzie miało ogromny wpływ na życie dorosłych ludzi, na których kiedyś wyrosną – dlatego warto zadbać, by rozwój kilkumiesięcznych maluchów był wszechstronny, i by codzienna zabawa dostarczała im wielu bodźców.

Zabawki edukacyjne i interaktywne to kolorowe, wesołe pluszaki wykonane z wielu różnych materiałów, by zapewnić dziecku jak najwięcej doznań sensorycznych. Łapiąc, ściskając i dotykając rozmaitych faktur, niemowlak ma możliwość odbioru nowych bodźców, co rozwija jego zdolność uczenia się. Zabawki sensoryczne wykonane są tak, by oddziaływały zarówno na dotyk, jak i na wzrok czy słuch. Wielobarwne elementy przyciągają uwagę dziecka, zmuszając je do skupienia pola widzenia w konkretnych punktach. Wszyte w pluszaki szeleszczące folie są z kolei ekscytującym dodatkiem pozwalającym na prawidłowy rozwój słuchu.

Interaktywne zabawki zapewnią niemowlakowi wiele godzin zabawy. Może je łapać, przytulać, ściskać i podnosić, ćwicząc w ten sposób zdolności motoryczne, a podczas snu doskonale sprawdzą się też jako tradycyjne przytulanki.

Mięciutkie piłki, wałki do raczkowania i inne gadżety zachęcają nasze pociechy do eksplorowania świata, a równocześnie przyczyniają się do sprawnego rozwoju mięśni. Dzięki pluszakom sensorycznym i zabawkom edukacyjnym zapewniamy dziecku możliwość rozwijania się w indywidualnym, dopasowanym do możliwości tempie.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe