Zabawki dla niemowląt › Piramidki

Jest 10 produktów.

W kategorii zabawki dla niemowląt znajdziecie ciekawą propozycję, jaką jest piramidka. Przyciągnie ona niemowlaka swoimi kolorami oraz obrazkami i zachęci do sięgania po przedmiot.

Będzie pomocą podczas nauki liczenia, kolorów oraz poznawania nazw zwierząt. Z pomocą tej zabawki można powtarzać świeżo nabyte umiejętności w nieskończoność. Dziecko będzie zachwycone – za każdym razem możemy czytać mu nowe nazwy w innej kolejności.

Dziesięć klocków różni się między sobą nieznacznie wielkością – powoduje to, że można je ustawiać jeden na drugim, od największego na dole do najmniejszego na samej górze. Dzieci uwielbiają patrzeć, jak rośnie wysoka wieża, niemal równa z ich wzrostem, a później następuje uwielbiane przez maluchy wielkie „bam”. Drugim sposobem wykorzystania różnej wielkości elementów jest chowanie w największy wszystkich po kolei – aż do najmniejszego lub chowanie ich parami – pod większym ukrywając mniejszy. Można wybrać trzy klocki, a pod jednym z nich ukryć inny i zachęcać dziecko do zgadywania i szukania.

Im starsze dziecko, tym więcej możliwości wykorzystania zabawki. Można ustawiać je grupami, chować lub zmieniać kolejność, a dziecko poprosić o wskazanie różnicy względem stanu poprzedniego.

Piramidka jest jedna, a możliwości wykorzystania jej w zabawie – co najmniej kilka. Dodatkowo można śmiało powiedzieć, że rośnie ona razem z dzieckiem, gdyż jest atrakcyjna zarówno dla niemowlaka, jak i kilkulatka. Pozwala kształtować i rozwijać motorykę dziecka, wpływa pozytywnie na bodźce wzrokowe.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe