Zabawki dla niemowląt › Kostki edukacyjne

Jest 6 produktów.

Miękkie kostki edukacyjne to atrakcyjny i bezpieczny sposób na odkrywczą zabawę dla ciekawskich maluchów.

Do wyboru, do koloru

W naszej ofercie znajdziesz kostki wykonane z miękkiego materiału. Oferujemy zarówno różnokolorowe sześcienne kostki o zaokrąglonych krawędziach, jak i piłeczki zrobione z wielobarwnych materiałów o różnorodnych fakturach, które na pewno zaciekawią pragnące wrażeń rączki dziecka.

Aktywność to podstawa

Aby rozwijać zdolności manualne naszych pociech, zaproponujmy im odpowiednie zabawki. Dziecko będzie zachwycone możliwością budowania wież z miękkich kostek i z pewnością pochwali się rodzicom swoim osiągnięciem. Nasza oferta miłych w dotyku piłeczek zachęci malucha do poruszania się i zabawy z użyciem rączek i nóżek, polegającej na odbijaniu, turlaniu oraz kopaniu pluszowej kulki. Wykonując te czynności, maluch będzie słyszał dźwięk dzwoneczka umieszczonego w środku zabawki, stymulując dodatkowy zmysł.

Dziecko poznaje świat

Kostki edukacyjne pozwalają dziecku w ciekawy sposób poznawać nowe słowa i kolory poprzez ilustracje uśmiechniętych zwierząt na każdym z boków. Gwarantujemy, że nasze produkty są bezpieczne dla niemowląt, dzięki czemu już od najmłodszych lat dziecko może zaspokajać swoją ciekawość.

Zabawki, które przedstawiamy, nie znudzą się szybko i będą sprawiać radość przez długie godziny. Ze względu na swoją uniwersalność mogą być używane w różnych zabawach, kopane, rzucane, układane – limitem jest tylko wyobraźnia naszych pociech, a tej przez najmłodsze lata nie brakuje!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe