Podróż z dzieckiem › Torby i organizery

Jest 19 produktów.
-17%
wysyłka do 72 godzin
-15%
wysyłka do 72 godzin
-25%
wysyłka do 72 godzin

Podróże z dziećmi wymagają odpowiedniego planu. Nie sposób uniknąć zamieszania, jednak przy odrobinie pomysłowej organizacji nawet najdłuższą wycieczkę z pociechą można zamienić w niezapomnianą i kolorową przygodę bez przykrych niespodzianek.

Przygotowanie bagażu powinno rozpocząć się od wyboru najlepiej dopasowanych toreb i walizek. W ofercie naszego sklepu można znaleźć ekwipunek podróżny najwyższej jakości:

  • walizki na kółkach – wygodny i praktyczny sposób na zapakowanie cięższych przedmiotów, zabawek, ubrań,
  • kosmetyczki – prezentujemy modele dla mamy i dla malucha, uwzględniając najnowsze trendy we wzornictwie,
  • torby – szeroka gama modeli i materiałów, skórzane i z tworzyw sztucznych: listonoszki, bagażowe, termiczne, organizery na akcesoria, podręczne i siatkowe na zakupy,
  • plecaki – komfortowa opcja przenoszenia bagażu bez zajmowania rąk.

Co przemawia za naszą ofertą?

Szerokie spektrum modeli walizek i toreb podróżnych to gwarancja możliwości wyboru produktu dopasowanego do specyfiki wycieczki i indywidualnych potrzeb rodzica i dziecka. Gama produktów dostępnych w naszym sklepie bazuje na torbach wykonanych z różnych materiałów – skóry, tworzywa codura (trwałego i odpornego na zniszczenie), plastiku, płótna, bawełny i innych. Promujemy klasyczny, ale i oryginalny design oraz kolorowe nadruki. Torby posiadają specyficzne dodatki wynikające z ich funkcjonalności (przegródki, dodatkowe paski czy zapięcia, wkłady termiczne). Przy naszej pomocy podróż z dzieckiem może okazać się świetnym sposobem na miło spędzony czas.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe