Podróż z dzieckiem › Termosy i bidony

Jest 150 produktów.

Wyprawa w góry, wycieczka za miasto czy długa podróż samochodem z dzieckiem są o wiele przyjemniejsze, gdy możemy zabrać ze sobą termos z ciepłą herbatą, która rozgrzeje nas w zimniejsze dni. Termobutelki i termosy dla dzieci dostosowane są do możliwości motorycznych maluchów, dzięki czemu będziemy mogli poczęstować herbatką z rumianku niemowlaka, a także kilkulatka, który już potrafi sam korzystać z kubka.

Termobutelki to praktyczne rozwiązanie zarówno w podróży, jak i podczas jesiennych, zimowych lub wczesnowiosennych spacerów. Utrzymują ciepło napoju aż do 10 godzin, a dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej nie chłoną zapachów, są łatwe do wyczyszczenia, antybakteryjne i możemy do nich wlać nawet napoje o kwaśnym odczynie, jak herbata z cytryną. Przydadzą się także podczas choroby dziecka – dzięki nim będziemy mieć ciepłą herbatę dla swojej pociechy zawsze pod ręką.

Silikonowe osłonki na butelki ułatwiają małym rączkom kilkulatków utrzymanie swojego termosu, a ustnik ze słomką pozwala wygodnie się napić. Termobutelka wyposażona w ustnik składany zamieni się w poręczny i szczelny bidon, który bez obaw możemy wrzucić do plecaka czy torebki, nie martwiąc się, że zawartość się wyleje. A dla młodszych dzieci możemy także doposażyć termos w uchwyty, dzięki czemu butelka będzie przypominać w użytkowaniu kubek ze smoczkiem.

Wykonana z wysokiej jakości materiałów termobutelka to także sposób na zawsze chłodny napój w letnie dni. Podczas upałów możemy do niej nalać wody lekko schłodzonej lub w temperaturze pokojowej – nie nagrzeje się na słońcu i będzie przyjemnie koić nawet po całym upalnym dniu.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe