Podróż z dzieckiem › Akcesoria

Jest 8 produktów.
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 69,00 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 99,99 zł
35,02 * 39,91 zł
*cena detaliczna
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 32,29 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 22,00 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 22,00 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 125,00 zł

Podróże z dzieckiem są rozwijające zarówno dla maluchów, jak i ich rodziców. Dzięki wspólnym wyjazdom poznajemy świat razem z naszą pociechą, budujemy silne i trwałe więzi rodzinne, tworzymy wspomnienia. Rozmaite akcesoria podróżnicze sprawią, że doświadczanie wędrówek, wojaży i zwiedzania z małym dzieckiem na pokładzie stanie się jeszcze większą przyjemnością.

Gdy zabieramy na wycieczkę jedzenie i przekąski, zależy nam, by pozostały w odpowiedniej temperaturze. Wkłady utrzymujące temperaturę będą doskonałym sposobem na zachowanie zimnych potraw i napojów nawet podczas upalnego lata. Wystarczy wcześniej umieścić wkład w zamrażarce, a tuż przed wyjazdem spakować go razem z jedzeniem na drogę do torby termoizolacyjnej. Dzięki temu możemy mieć pewność, że po kilku godzinach jazdy w rozgrzanym samochodzie woda nadal będzie przyjemnie schłodzona, a jedzenie nie popsuje się od ciepła. W podobny sposób utrzymamy także wysoką temperaturę – w tym celu musimy potrzymać ogrzewacz przez kilka minut w gorącej wodzie i schować go do torby. Będziemy mogli cieszyć się ciepłą przekąską na szlaku czy w schronisku.

Rodzice małych dzieci dobrze wiedzą, że rozbrykane, ciekawskie kilkulatki podczas podróży prawie na pewno prędzej czy później o coś się uderzą, obetrą kolana, pokaleczą się o kłujące krzewy albo wpadną w pokrzywy. I nie ma w tym nic złego! To naturalna kolej rzeczy w czasie zabaw i harców. By szybko uśmierzyć ból, wkłady utrzymujące temperaturę możemy wykorzystać jako zimny kompres na opuchniętą kostkę, ślad po ukąszeniu owada czy siniak. Pamiętajmy tylko, aby przed przyłożeniem do skóry dziecka owinąć zmrożony wkład czystą szmatką.

Tego typu wypadki czasem niestety mogą skończyć się skaleczeniem lub zadrapaniami, dlatego oprócz wkładu, który schłodzi skórę, dobrze jest też mieć przy sobie również miniapteczkę z plastrami, wodą utlenioną i specjalnym żelem, który usunie ból oraz przyspieszy gojenie.

Jeśli chcemy, by nasze dziecko w czasie wycieczki zażyło odpowiedniej dawki ruchu, warto zachęcić je do sportu, który polubi. Idealnym pomysłem będzie zorganizowanie wycieczki rowerowej, w czasie której nie tylko będziemy aktywni fizycznie, ale i poznamy okoliczną przyrodę i spędzimy czas z maluchem na świeżym powietrzu. Nie zapomnijmy jednak o ważnych akcesoriach – kask rowerowy dla dziecka i nakolanniki rowerowe sprawdzą się najlepiej, minimalizując ryzyko urazu i tym samym maksymalizujące frajdę. Dzięki nim pociecha będzie bezpieczna, a upadek nie spowoduje poważnych konsekwencji zdrowotnych. Wszystkie akcesoria podróżnicze na wycieczki z dziećmi umilą czas spędzony w gronie rodziny i bez wątpienia przydadzą się, gdy spotka nas mały wypadek.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe