Akcesoria › Plecaki, worki, walizeczki, torebki

Jest 45 produktów.

Kilkulatka rozpoczynającego przygodę z przedszkolem warto przyzwyczajać do noszenia swoich rzeczy. Co sprawdzi się w tym celu lepiej niż własny kolorowy plecak? To samo dotyczy dzieci, które z jakichś powodów nie uczęszczają jeszcze do przedszkola. Od najmłodszych lat warto rozwijać w nich samodzielność adekwatną do wiedzy, wieku czy siły fizycznej. Doskonale posłuży do tego plecak, do którego można spakować ulubione zabawki, niezbędne w podróży do babci. Z kolei worki stanowią nieodzowny element pikniku lub spaceru do parku – maluch może włożyć do nich butelkę wody lub przekąskę. W naszym sklepie znajdziecie wszystkie akcesoria, które zapewnią dzieciom podręczne miejsce do przechowywania najpotrzebniejszych przedmiotów.

Produkty w tej kategorii podzielone są ze względu na płeć. Inne akcesoria pasują chłopcom, inne dziewczynkom, przygotowaliśmy też kilka uniwersalnych modeli, które sprawdzą się u wszystkich dzieci. Ciekawe wzory, modne motywy oraz desenie nawiązujące do postaci z kreskówek na pewno przypadną do gustu najmłodszym użytkownikom. Szczególnie atrakcyjne są plecaki przedstawiające wizerunki zwierzątek z serii o Kubusiu Puchatku. Oprócz standardowej oferty worków i plecaków posiadamy:

  • modne torebki szczeniaczek spaniel, będące idealnym wykończeniem stylizacji małej modnisi oraz alternatywą dla przyjaciela-czworonoga lub maskotki,
  • zestawy walizek w trzech rozmiarach, do których można spakować rzeczy na niedaleką podróż i które nadają się do przechowywania zabawek w pokoju dziecięcym.
Trolle. Torba chlebaczek -37%
26,49 zł 42,00 zł
Trolle. Torba chlebaczek
w magazynie
wysyłka w 5 dni
Lassig Plecak mini About Friends Bóbr brązowy -10%
wysyłka w 5 dni
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe