Akcesoria › Parasolki, portfele, saszetki

Jest 10 produktów.

Akcesoria niezbędne dla dzieci – młodych odkrywców, którzy każdego dnia poznają świat bez względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Oto przedmioty pomocne w tej niezwykłej podróży przez nowe i nieznane; ułatwią codzienne wyzwania, zamieniając je w dobrą zabawę, a przy tym będą nastrajać pozytywnie za sprawą pięknych kolorów i sympatycznych nadruków.

Opaski informacyjne

Wszystkie najważniejsze informacje zebrane na wygodnych opaskach na rękę przydadzą się szczególnie wtedy, gdy trzeba będzie zadbać o bezpieczeństwo dziecka podczas pełnych przygód wizyt w nowych miejscach – również tych zatłoczonych, takich jak lotniska, dworce czy sklepy. Doskonale sprawdzą się też podczas aklimatyzacji w przedszkolu, znacznie ją ułatwiając. Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych.

Portfele i portmonetki

Pozwolą na uporządkowanie tak potrzebnych rzeczy jak drobne pieniądze, legitymacja i inne dokumenty, które warto trzymać zawsze pod ręką. Występują w żywych kolorach i stylach dopasowanych zarówno do dziewczynek, jak i chłopców. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantują niezawodność w każdej sytuacji.

Parasolki

Deszcz nie jest powodem do tego, by zrezygnować ze spacerów i zabawy na świeżym powietrzu – wręcz przeciwnie, skakanie przez kałuże może sprawiać wyjątkowo dużo radości! Aby uniknąć przy tym przemoczenia, przydadzą się jednak parasolki. Rozmiarem dopasowane do dzieci, dodatkowo występują w pięknych, żywych kolorach i z różnymi nadrukami. Żaden deszcz nie będzie Wam odtąd straszny!

Płaszczyki przeciwdeszczowe

Bardzo dobry wybór dla dzieci, które nie przepadają za noszeniem parasola, a wciąż wymagają ochrony przed deszczem. Wykonany ze specjalnego materiału płaszczyk z kapturem uchroni przed przemoczeniem, rozweselając pochmurny dzień również dzięki swoim żywym kolorom. Różowe odcienie przypadną do gustu zwłaszcza dziewczynkom.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe