Zupki i obiadki › Etap 3 (9-11 miesięcy)

Jest 150 produktów.

Każdemu rodzicowi zależy na tym, aby począwszy od pierwszych dni życia dziecka, zapewnić mu to, co najlepsze. Jednym z najważniejszych punktów, jakie mamy na uwadze, odkąd maluszek pojawi się na świecie, jest zdrowa i zbilansowana dieta, która pozwoli mu prawidłowo się rozwijać. W momencie, gdy niemowlę ukończy 4. miesiąc życia, można stopniowo wprowadzać w miejsce posiłków mlecznych nowe produkty żywieniowe, m.in. pierwsze zupki i obiadki. Ich producenci tworzą je w zgodzie z ogólnie przyjętymi czterema etapami rozszerzania diety niemowląt. W tym miejscu przygotowaliśmy szeroką paletę propozycji odpowiednich dla etapu 3.

Zupki i obiadki przeznaczone na trzeci etap poszerzania jadłospisu niemowląt to dania, które dzieci mogą zacząć spożywać w wieku 9-11 miesięcy. Jako spore już maluchy znają smaki różnych warzyw, mięs i innych podstawowych produktów obiadowych. Teraz czeka na nie cała gama posiłków o zwiększonej liczbie składników i wzbogaconych nowymi dodatkami. Zupki i obiadki po 8. miesiącu różnią się od wcześniejszych dań również konsystencją. Skomponowana z myślą o pierwszych ząbkach nie ma już postaci jednolitej masy, lecz zawiera drobne kawałki mięska oraz warzyw. To właściwy moment, aby dziecko posiadło umiejętność gryzienia.

W Bee.pl rodzice mogą wybierać spośród wielu zupek i obiadków renomowanych marek, jak BoboVita, Gerber, Hipp, czy Holle. Oto przykładowe propozycje, które urozmaicą jadłospis maluszków od 9. miesiąca życia:
- Kasza bulgur z warzywami, mango i kurczakiem z serii Dla Małych Smakoszy od Hipp;
- Zupka rosół z cielęcinką dla niemowląt marki Gerber;
- Soczysta wieprzowina z warzywami od BoboVity;
- Purée warzywne z mięsem marki Holle;
- Makaron z rybą morską i brokułami od Hipp.

W zależności od indywidualnych upodobań dziecka rodzice mogą wybierać dania z mięsem lub te, które opierają się na wyłącznie warzywnym składzie. Podane przykłady to tylko kilka spośród wielu pysznych pomysłów dostępnych na Bee.pl. Obiadowe słoiczki to odpowiednio zbilansowane i pełnowartościowe posiłki gotowe do natychmiastowego spożycia przez Wasze maluszki. To idealne rozwiązanie na szybki i zdrowy obiad.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe