Deserki › Etap 1 (4-5 miesięcy)

Jest 150 produktów.

Owocowe i owocowo-warzywne proste deserki dla niemowląt są bardzo ważnym etapem w rozszerzaniu diety. Produkty przewidziane dla maluchów w wieku 4-5 miesięcy mają wyjątkowo prosty skład i gładką konsystencję. Pozwalają na poznanie smaków łagodnych owoców. To propozycje pakowane w wygodne w użyciu małe słoiczki lub tubki. Proponujemy Ci jedynie sprawdzone produkty znanych marek - BoboVita, Gerber, Hipp, Humana czy Alce Nero. Sprawdź, co warto wprowadzić do diety najmłodszych!

Jakie smaki próbują niemowlęta, kiedy mleko przestaje być ich jedynym rodzajem pożywienia? Najczęściej to łagodne warzywa i owoce w postaci przecierów, musów. Dużą popularnością w ramach tak zwanej pierwszej łyżeczki cieszą się deserki na etap 1 (4-5 miesięcy). To między innymi:
- BoboVita jabłko,
- Hipp Bio gruszki Williamsa,
- Gerber delikatny banan dla niemowląt,
- Kubuś baby mus jabłko-banan,
- Humana organic deserek jabłko-śliwka,
- Alce Nero przecier owocowy mix.

Deserki dla dzieci i niemowląt zawierają składniki, które zostały poddane szczegółowej kontroli pod kątem bezpieczeństwa. Nie zawierają konserwantów, barwników czy wzmacniaczy smaków. Ich konsystencja dostosowana jest do wieku maluchów wskazanym na opakowaniu. Wiele z oferowanych w naszym sklepie propozycji deserków dla pierwszego etapu rozszerzania diety to dodatkowo produkty z certyfikatem BIO, gwarantujące najwyższą jakość. Pamiętajcie, aby raz otwarty deserek przechowywać w lodówce i spożyć jak najszybciej, zgodnie z informacjami podanymi na opakowaniu.

Zanim wprowadzicie do żywienia niemowląt deserki, warto rozpocząć rozszerzanie diety od mniej słodkich w smaku warzyw. Każdy nowy produkt powinien być włączany stopniowo, początkowo w ilości jednej lub dwóch łyżeczek, z uważną obserwacją reakcji dziecka na pokarm. Starannie dobierajcie produkty, które podajecie najmłodszym - składniki użyte do przygotowania deserków muszą pochodzić z pewnych źródeł. Etap I rozszerzania diety niemowlęcej jest wyjątkowo wymagający, jednak odpowiednie podejście do niego procentuje na przyszłość.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe