Deserki › Etap 2 (6-8 miesięcy)

Jest 150 produktów.

Każdy kocha dobry deser, jednak nie każdy jeszcze jest w stanie wszystko przegryźć i przełknąć. Dla najmłodszych fanów naturalnych słodkości przygotowaliśmy dziesiątki różnych deserków, które zostały dopasowane do ich możliwości. Większość z nich nie zawiera w sobie wielu drobin, pozwalając na łatwe przemielenie w buzi, a następnie połknięcie owocowych pyszności.

Wiemy, że często trudno jest przygotować deserek, który spodoba się Twojemu dziecku. W tym wieku maluszki kochają grymasić, jednak jest to też bardzo ważne, gdyż pokazują tym swoje preferencje. Postaraliśmy się zebrać dla Ciebie bardzo szeroki wachlarz smaków, aby Twoje dziecko mogło poznać jak najwięcej smaków, do których będzie chciało wracać. Taki rozwój kubków smakowych jest bardzo ważny, gdyż w innym wypadku, wraz z wiekiem, coraz trudniej będzie przekonać malucha do nowości - teraz jest Twój czas!

Co znajdziesz w deserkach na drugim etapie? Będą to głównie owoce, ale zdarzy się też troszkę twarogu czy różnego rodzaju kiełków. Warto przyjrzeć się temu na przykładach - w naszej ofercie znajdą się m.in.:
- BoboVita i ich przecier owocowy z jabłkami i truskawkami,
- Hipp i jabłka z burakiem dla każdego po 5. miesiącu życia,
- Gerber Organic i deserek w tubce z jabłkiem i dziką różą.

Jak widzisz, oferujemy Tobie i Twojemu dziecku produkty wielu producentów, których łączy jedno - tworzą produkty dokładnie przetestowane, co potwierdzone zostało wieloma certyfikatami. Nie musisz martwić się o pochodzenie składników - wszystkie są w pełni naturalne i pozbawione konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaków. Tym sposobem Twoje dziecko pozna prawdziwe smaki natury w formie, w której jest w stanie je zjeść!

Karmiąc dziecko deserkami z naszej oferty, pozwalasz mu nie tylko poznać nowe, ciekawe smaki, ale również zaopatrzyć się w wiele ważnych dla rozwoju witamin i minerałów. Nie czekaj i już teraz zapewnij swojemu dziecku zastrzyk zdrowia - przejrzyj naszą ofertę i wybierz różnorodność smaków dla brzuszka swojego niemowlaka!
 

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe