Deserki › Etap 4 (od 12 miesięcy)

Jest 5 produktów.

Pierwszy rok życia to wielkie wyzwanie nie tylko dla rodzica, ale również dla samego dziecka. To właśnie tutaj spotyka się z rozległym światem, jego kształtami, zapachami, a przede wszystkim smakami. Przez ten pierwszy rok przechodzi od mleka matki przez coraz to trudniejsze do przeżucia pokarmy - zupki, obiadki, ale również deserki. Naturalne słodycze są pysznością, które kochają wszystkie dzieci, jednak nie na wszystko są jeszcze gotowe. Kiedy wreszcie skończą swoje pierwsze urodziny, mogą liczyć na ciekawszą ucztę. W Bee wiemy, że ich możliwości się rozwijają, więc zmieniamy się wraz z nimi. Zobacz, co dla Was przygotowaliśmy.

Koniec z jednoskładnikowymi, w pełni gładkimi musami, których dziecko prawie nie musi przemielić w swojej buzi - od teraz znajdą się tutaj większe kawałki owoców i drobinki, które będą wymagać od niego więcej pracy. Jest to konieczne, gdyż bez nauki odpowiedniego gryzienia maluch będzie miał problemy z rozpoczęciem jedzenia zwyczajnych obiadków, które Ty mu przygotujesz.

W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych produktów, które zaskoczą kubki smakowe Twojego dziecka. Będą to m.in.:
- Bobo Frut i mus o smaku owoce leśne,
- Bobo Frut i mus w tubce o smaku jabłka i brzoskwini,
- Bobo Frut i jabłko oraz morela w postaci musu.

W Bee zawsze staramy się, aby nasze produkty były w pełni naturalne i nie zawierały niepotrzebnych konserwantów, barwników i ulepszaczy smaków. W ten sposób masz pewność, że deserki, które przygotowaliśmy dla Twojego dziecka, są w pełni bezpieczne, naturalne i zdrowe. Potwierdzeniem jest wiele testów, które każdy z tych produktów przeszedł, zakończonych otrzymaniem certyfikatów wysokiej jakości i przydatności do rozwoju najmłodszych.

Owocowe pyszności to nie tylko przyjemność - to również wielka dawka witamin i minerałów, których Twoje dziecko potrzebuje do prawidłowego wzrostu. Nie czekaj i już dziś zapewnij mu wszystko to, co najlepsze. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz produkty, które Twoje dziecko będzie zajadać z uśmiechem!

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe