Kaszki i kleiki › Kaszki bezmleczne

Jest 6 produktów.

Kaszki i kleiki w dziecięcej diecie są ważnym źródłem węglowodanów, składników mineralnych oraz witamin. Proponowane przez nas kaszki bezmleczne pozwalają na przygotowanie posiłku z wybranym przez Was mlekiem modyfikowanym, wodą, sokiem lub produktem mlekozastępczym. Sprawdzają się świetnie w przypadku dzieci wymagających szczególnej diety. Sprawdźcie nasze propozycje w tej kategorii, by urozmaicić zdrową dietę niemowlęcą i dziecięcą już po czwartym miesiącu życia.

Bezmleczne kaszki pozostawiają sporą dowolność w trakcie przygotowywania. Są świetną propozycją lekkostrawnego posiłku nie tylko dla dzieci. Produkty z naszej oferty to starannie dobrane kaszki bezmleczne od sprawdzonych producentów - BoboVita, Helpa, Hipp, Biobas i kilku innych. Bazują na wysokiej jakości zbożach, uzupełnionych często o owocowe lub warzywne dodatki. W dużej mierze to produkty organiczne, ekologiczne, nisko przetworzone. Nie zawierają dodatku cukru, oleju palmowego, sztucznych konserwantów czy barwników.

Które bezmleczne kaszki warto włączyć do diety dziecka? Najlepiej postawić na kleiki i kaszki naturalne, o maksymalnie prostym składzie. Każdy produkt w naszej ofercie może być smacznym urozmaiceniem jadłospisu, na przykład:
- Hipp BIO Kaszka bezmleczna 5 zbóż po 5 miesiącu,
- Helpa Czary Mamy BIO kaszka jaglano-owsiana,
- NESTLE Kaszka ryżowa jabłko gruszka dla niemowląt po 6 miesiącu,
- BoboVita BIO kaszka ryżowo-kukurydziana z tapioką i bananem po 4 miesiącu,
- Holle Kaszka ryżowa pełnoziarnista bezmleczna bez glutenu.

Kaszki bezmleczne zawierające gluten mogą stanowić element diety wspierający ekspozycję niemowlęcia na ten rodzaj roślinnego białka. Każda z bezmlecznych kaszek posiada na opakowaniu informację o sposobie przygotowania. Należy postępować zgodnie z instrukcją, by przyrządzić smaczny i zdrowy posiłek dla dziecka. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty kleików i kaszek w naszym sklepie - bezmlecznych, mlecznych, ekologicznych. Dostosowane są one do wybranych etapów rozszerzania diety niemowlęcej.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe