Kaszki i kleiki › Dodatki do kaszek

Jest 15 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 12,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 12,99 zł
22,99 * 23,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 22,99 zł
25,25 * 31,30 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 25,25 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 18,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 19,88 zł
16,99 * 18,50 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 21,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 17,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 16,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 51,96 zł

Kaszki i kleiki to jeden z podstawowych elementów rozszerzania diety niemowlęcej o produkty zbożowe. Zdrowe, ekologiczne dodatki do kaszek mogą urozmaicić proste smaki kaszki, czyniąc z niej ciekawe doznania dla podniebienia maluchów. W naszej ofercie znajdziesz w pełni naturalne dodatki do kaszek pochodzące z ekologicznych źródeł. Proponujemy owoce i warzywa liofilizowane w specjalnie przygotowanej formie, którą można połączyć z kaszkami, kleikami, a także innymi produktami spożywczymi dla dzieci i dorosłych.

Jakie dodatki do kaszek warto kupić dla małych dzieci? Świetnie sprawdzają się kompaktowe różdżki smaku Helpa - Czary Mamy. To liofilizowane owoce albo warzywa w postaci niewielkich, podłużnych saszetek. W jednym opakowaniu owocowym znajdziecie aż pięć różnych smaków - malinowy, jagodowy, śliwkowy, czarną porzeczkę i truskawkowy. Nadają potrawom nie tylko smaku, ale także aromatu i wesołego koloru. Warzywne dodatki do kaszek od Helpa sprawią, że z naturalnej kaszki powstanie danie o kolorze i smaku szpinaku, dyni albo buraka. A wszystko w pełni naturalne, ekologiczne, bez sztucznych barwników, aromatów czy konserwantów.

Których pełnych smaków dodatków do kaszek i kleików możecie jeszcze użyć? Sprawdźcie razem z dzieckiem:

- Otolandia - Tęczowy Ogród borówka, morela, ananas i malina w kawałkach,
- Otolandia - Tęczowy Ogród Wiśnia, truskawka, banan i jabłko w kawałkach,
- Helpa - Czary Mamy zestaw starter: kaszka jaglana, kaszka owsiana, różdżki owocowe, różdżki warzywne.

Ciekawą propozycją są także chrupiące kuleczki zbożowe albo muesli, które mogą uatrakcyjnić smak oraz konsystencję kaszek i kleików dla starszych dzieci. Znajdziecie je w naszej ofercie wśród propozycji kaszek dla dzieci.

Dodatki do kaszek mają oprócz walorów smakowych i wizualnych również cenne wartości odżywcze. Naturalne barwniki z owoców i warzyw to ważne w diecie przeciwutleniacze. Wygodna forma dodatków do kleików i kaszek - niewielkie saszetki czy różdżki - to szansa na wspólne eksperymentowanie przy tworzeniu posiłków z nieco starszym dzieckiem. Można też bez problemu zabrać je ze sobą w podróż, gdyż nie zajmują dużo miejsca.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe