Bloki i wycinanki

Jest 150 produktów.

W każdej szkole i przedszkolu podstawowym wyposażeniem są bloki i wycinanki. To pierwsza styczność dzieci ze światem artystycznym, dlatego warto, aby od samego początku towarzyszyły temu jedynie przyjemne wspomnienia. W Bee zwracamy uwagę na jakość wykonania papieru oraz jego walory estetyczne. Współpracujemy z firmami, które spełniają nasze oraz Państwa wysokie oczekiwania.

Dzięki różnorodności dostępnych produktów możemy zaoferować klientom usługi na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdują się na przykład:

  • JOVI Karteczki biurowe w pudełku,
  • INTERDRUK Bazgrownik A4 z szablonem,
  • MILAN Gumowy blok do linorytu,
  • blok do akwareli,
  • blok do akryli,
  • SZARON Notes z Magnesem,
  • CORMORAN Wycinanka samoprzylepna,
  • bloki do pasteli.

Z pewnością, dzięki szerokiemu asortymentowi dostępnemu na stronie, jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta. Produkty, które sprzedajemy, posiadają gwarancję wysokiej jakości, ponieważ zostały przez nas starannie skompletowane. Wiemy, że cenisz sobie czas, dlatego wszystko, co potrzebne do artystycznego wyrażenia siebie dostępne jest u nas w jednym miejscu.

Wybór rodzajów papieru i ich specyfika to nie wszystko, co mamy do zaprezentowania. W zależności od potrzeb znajdzie się u nas bloki rysunkowe, techniczne, z kolorowymi kartkami, przeznaczone do określonego rodzaju farb czy pasteli oraz wyklejanki. Mamy też w ofercie ich różne rozmiary, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre prace potrzebują więcej miejsca, by mogły być satysfakcjonujące.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak rozwinie się artystyczna kariera naszych małych klientów, trzymamy za nią kciuki i życzymy udanych zakupów.

Tetis Blok do akwareli A4 12 kartek -29%
w magazynie
Starpak Blok rysunkowy A4 Play-Doh -23%
w magazynie
Prima Art Blok rysunkowy A4 -2%
w magazynie
Blok rysunkowy A3 -2%
4,80 zł 4,90 zł
Blok rysunkowy A3 Outlet
w magazynie
St. Majewski Blok do akwareli A4 10 kartek -25%
w magazynie
Tetis Blok do akryli A4 15 kartek -31%
w magazynie
Gdd Blok do akrylu A4 10 kartek -25%
w magazynie
Lucrum Notes bloczkowy z długopisem -2%
w magazynie
Beniamin Blok rysunkowy A4 biały 20 kartek -1%
wysyłka w 48 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe