Lunchboxy, bidony

Jest 150 produktów.
-33%
w magazynie
-50%
9,16 zł 18,23 zł
Śniadaniówka Studio Pets
w magazynie
-35%
w magazynie

Nawet jeśli spędzamy większość dnia w pracy czy szkole, nie musimy rezygnować z ulubionych domowych posiłków. Wystarczy, że zaopatrzymy się w odpowiednie lunchboxy i bidony czy butelki na wodę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, dla których ważny jest zdrowy tryb życia, oraz dla tych stosujących różnego rodzaju diety. Lunchboxy czy śniadaniówki możemy zabrać ze sobą zarówno do pracy lub szkoły, jak i na wycieczkę za miasto, dzięki czemu przygotowane w domu przekąski długo zachowają świeżość, a my nie będziemy skazani na jedzenie fast foodów.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór lunchboxów, śniadaniówek, bidonów oraz butelek termicznych:

- Najmłodszym proponujemy praktyczne bidony niekapki, jak Bidon niekapek z rurką silikonową Hello Little 350 ml marki Canpol, które świetnie sprawdzą się na spacerach.
- Nieco starszym dzieciom z pewnością przypadną do gustu kolorowe śniadaniówki, takie jak Pudełko śniadaniowe Cleo & Frank marki Derform. Idealnie nadają się do tego, by spakować do nich zdrowe przekąski do szkoły, co sprzyja kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych.
- Wielorazowe butelki na wodę o różnych pojemnościach, jak chociażby Butelka tritanowa ze sportowym ustnikiem Adventure Boys marki Lassig, to świetne rozwiązanie nie tylko dla małych sportowców, ale również dla tych, dla których ważna jest dbałość o środowisko naturalne - pomagają zredukować do minimum ilość zużywanego plastiku.
- Butelki termiczne pozwalają na długo zachować temperaturę zarówno zimnych, jak i ciepłych napojów, dzięki czemu w każdej chwili możemy cieszyć się aromatem ulubionej kawy czy herbaty. Polecamy wykonaną ze stali nierdzewnej butelkę termiczną Milan 1918.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami z naszej oferty.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe