Higiena oraz pielęgnacja psa i kota

Jest 6 produktów.

Znajdziesz tu starannie dobrane, bezpieczne i skuteczne produkty do pielęgnacji psa i kota. Zadbaj o swojego pupila, wybierając produkty opracowane specjalnie na potrzeby zwierząt i przyjazne środowisku. Należą do nich artykuły przydatne na czas spacerów, do utrzymania porządku w domu, w którym mieszka pies lub kot, oraz do regularnej pielęgnacji sierści pupila.

Odpowiednia higiena psa i kota podnosi komfort życia zwierzęcia i pomaga zapobiegać wielu problemom zdrowotnym. Warto regularnie dbać o zdrową skórę wolną od pasożytów, czyste uszy, przycięte pazurki i zadbane zęby. Odpowiednia pielęgnacja to lepsze samopoczucie zwierzaka.

Co znajdziesz w tej kategorii?

- Woreczki na psie odchody: biodegradowalne i kompostowalne,
- Szampony pielęgnacyjne w płynie i w kostce,
- Środki zwalczające pchły: żele i obroże,
- Naturalny żwirek zbrylający dla kota,
- Nawilżane chusteczki do pielęgnacji,
- Rękawice do kurzu i sierści.

Zależy nam, żeby pielęgnacja psa i kota odbywała się przy użyciu bezpiecznych dla nich produktów, łagodnych dla skóry, niedrażniących wyczulonego węchu zwierząt oraz przyjaznych dla środowiska.

W szczególności polecamy:

- Kompostowalne woreczki na psie odchody BioBag - zrobione ze skrobi ziemniaczanej. W warunkach kompostowalnych rozkładają się już w 45 dni. Nie obciążają środowiska, a pozwalają na komfortowe sprzątanie po pupilu;
- Obrożę przeciw pchłom i kleszczom HAPPS - bezpieczna dla psa. Skutecznie zwalcza insekty przez 4 miesiące. Zwierzęta wychodzące powinny mieć zapewnioną ochronę przed pasożytami przez cały sezon;
- Szampon w kostce Miodowa Mydlarnia - coraz popularniejsze szampony w kostce dostępne są już także w pielęgnacji psów. To specjalnie dobrane składniki oczyszczająco-pielęgnujące sierść, podane w ekologicznej, wydajnej formie kostki.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe