Mieszanki kasz

Jest 5 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 15,00 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 13,49 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 16,49 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 12,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 12,99 zł


Chyba wszyscy znamy dobroczynny wpływ kasz na nasz organizm. Nie wszystkim jednak w równie łatwym stopniu udaje się wprowadzić do jadłospisu kasze i konsekwentnie tenże jadłospis realizować - szczególnie gdy mamy do czynienia z nieufnymi w stosunku do nowych smaków dzieci. Tu z pomocą przychodzą gotowe mieszanki kasz - starannie wyselekcjonowane, uzupełniające codzienną dietę w błonnik, mikroelementy i witaminy, a do tego pochodzące z najlepszych upraw i oznaczone symbolem Bio!

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że powyższe informacje mogą nie przekonać najbardziej wymagających - najmłodszych konsumentów, dlatego mamy asa w rękawie! Każda z mieszanek kasz - zróżnicowanych pod względem proporcji i smaku - została zapakowana w przyjemne w odbiorze opakowanie skierowane do dzieci. Torebka z liskiem, jeżykiem czy wiewiórką uśmiechającą się z etykietki ma moc przekonywania. Pozwól dziecku zaznajomić się ze zdrowym żywieniem w formie zabawy!

Poznaj produkty z serii Czary Mamy, które pozwalają odkryć kasze na nowo. Niebanalne i zaskakujące połączenia jak komosa-proso, owies-gryka czy kasza jaglano-grczana z amarantusem z pewnością urozmaicą i wzbogacą codzienną dietę całej rodziny. Gotowe mieszanki skomponowane z myślą o zdrowych, różnorodnych, lecz także łatwych w przygotowaniu posiłkach są świetną alternatywą dla osób zmęczonych monotonnym odżywianiem.

Otwórz się na nowe smaki i postaw na lekkie, zdrowe i pyszne kasze. Oprócz lekkości i energii zyskasz także satysfakcję z faktu, że Twoje dziecko ma szansę wyrosnąć na rozsądnego, świadomego i zdrowego dorosłego! I to wszystko dzięki Tobie!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe