Razowa

S± 4 produkty.

Każdy, kto spędził choć kilkana¶cie minut w kuchni, zna m±kę. Faktem jest to, że m±ki tortowe (typ 450), krupczatki (typ 500) czy luksusowe (550) s± najbardziej popularnymi typami m±ki pszennej, ale w ostatnim czasie zyskuje uznanie również m±ka razowa.

Czym m±ka razowa różni się od wyżej wymienionych? Stworzona jest z ziarna, które zostało zmielone jeden raz, a więc stosunkowo grubo. M±ki razowe powstaj± z całych, nieoczyszczonych ziaren, a ich typ wynosi 2000. W przypadku m±ki typu Graham typ wynosi 1850.

M±ki razowe zwane s± również pełnoziarnistymi. Jak sama nazwa wskazuje, m±ka razowa powstaje z pełnego ziarna i stosowana jest do różnych celów, najczę¶ciej jednak do wypieku pełnoziarnistego pieczywa. O zaletach takich produktów nie trzeba dużo pisać. S± bardzo zdrowe i bogate w wiele składników odżywczych. Teraz w Bee możecie kupić swój ulubiony rodzaj m±ki razowej.

W naszym sklepie oferujemy m±kę razow± od wielu producentów, w tym między innymi:

-Bio Planet M±ka pszenna razowa typ 2000 1 kg Bio,
-Bio Raj M±ka pszenna razowa typ 2000 Bio,
-Babalscy M±ka pszenna razowa typ 2000 1 kg Bio.

M±ka razowa posiada w swoim składzie o wiele większ± ilo¶ć błonnika niż każdy inny rodzaj m±ki pszennej. Sto gramów takiej m±ki pokrywa w znacznej czę¶ci zapotrzebowanie na codzienn± dawkę błonnika dla dorosłego organizmu człowieka. To nie jedyne zalety spożywania m±ki pełnoziarnistej. Ilo¶ć witamin oraz minerałów występuj±cych w m±ce razowej jest bardzo wysoka. Przewód pokarmowy, układ trawienny, układ motoryczny (ko¶ci, ¶cięgna, mię¶nie) - wszystkie te systemy działaj± sprawniej, gdy jemy m±kę pełnoziarnist±. W Bee mamy jej pod dostatkiem: wybierz swoj± ulubion±!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe