Razowa

Są 4 produkty.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,14 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 18,36 zł
7,99 * 10,60 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 8,99 zł
31,96 * 42,40 zł
10.60*7.99 zł / za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 31,96 zł

Każdy, kto spędził choć kilkanaście minut w kuchni, zna mąkę. Faktem jest to, że mąki tortowe (typ 450), krupczatki (typ 500) czy luksusowe (550) są najbardziej popularnymi typami mąki pszennej, ale w ostatnim czasie zyskuje uznanie również mąka razowa.

Czym mąka razowa różni się od wyżej wymienionych? Stworzona jest z ziarna, które zostało zmielone jeden raz, a więc stosunkowo grubo. Mąki razowe powstają z całych, nieoczyszczonych ziaren, a ich typ wynosi 2000. W przypadku mąki typu Graham typ wynosi 1850.

Mąki razowe zwane są również pełnoziarnistymi. Jak sama nazwa wskazuje, mąka razowa powstaje z pełnego ziarna i stosowana jest do różnych celów, najczęściej jednak do wypieku pełnoziarnistego pieczywa. O zaletach takich produktów nie trzeba dużo pisać. Są bardzo zdrowe i bogate w wiele składników odżywczych. Teraz w Bee możecie kupić swój ulubiony rodzaj mąki razowej.

W naszym sklepie oferujemy mąkę razową od wielu producentów, w tym między innymi:

-Bio Planet Mąka pszenna razowa typ 2000 1 kg Bio,
-Bio Raj Mąka pszenna razowa typ 2000 Bio,
-Babalscy Mąka pszenna razowa typ 2000 1 kg Bio.

Mąka razowa posiada w swoim składzie o wiele większą ilość błonnika niż każdy inny rodzaj mąki pszennej. Sto gramów takiej mąki pokrywa w znacznej części zapotrzebowanie na codzienną dawkę błonnika dla dorosłego organizmu człowieka. To nie jedyne zalety spożywania mąki pełnoziarnistej. Ilość witamin oraz minerałów występujących w mące razowej jest bardzo wysoka. Przewód pokarmowy, układ trawienny, układ motoryczny (kości, ścięgna, mięśnie) - wszystkie te systemy działają sprawniej, gdy jemy mąkę pełnoziarnistą. W Bee mamy jej pod dostatkiem: wybierz swoją ulubioną!

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe