Mleko

Są 42 produkty.

Mleko to pierwsze pożywienie człowieka. Nic dziwnego, że jego słodki i tłusty smak zostaje w naszej pamięci genetycznej i mamy ochotę do niego powracać. Podobnie jak do strony naszego sklepu, w której miłośnicy każdego typu mleka znajdą coś dla siebie.

Mleko znajduje swoje zastosowanie w kuchni przy tak wielu okazjach, że trudno je wszystkie zliczyć. Dla wielu to dodatek do codziennej kawy. Kawy sypane i rozpuszczalne, cappuccino czy kawy zbożowe nabiorą lepszego smaku dzięki dodatkowi mleka.

Naleśniki nabiorą odpowiedniej konsystencji po dodaniu do nich mleka. Wypieki, potrawy i koktajle nie mogą się obejść bez dodatku mleka. Niektórzy lubią też wypić przed snem szklankę tego ciepłego napoju, aby błogo zasnąć! Dzieciom zasmakuje mleko z nieco wyższą zawartością tłuszczu oraz te smakowe - truskawkowe czy bananowe.

Mleko w proszku posłuży do przygotowania pysznego bloku czekoladowego. Mleko kuchmistrza przyda się nie tylko baristom, posłużyć może także jako składnik musli. Mleko kozie to bomba witaminowa, z dużą ilością minerałów i witamin, które są jeszcze lepiej przyswajalne. Mleko bez laktozy natomiast, to doskonała alternatywa dla tych, których organizm boryka się z problemem niewłaściwej przyswajalności wszystkich frakcji mleka.

W ofercie Bee znajdziesz bardzo dużo rodzajów mleka, nie tylko w formie płynnej, ale też w postaci proszku do rozrobienia z wodą. Istnieje też możliwość hurtowego zakupu mleka w postaci zestawów. Mleka, które są u nas sprzedawane to między innymi:

-Wydojone Mleko bez laktozy UHT od Mlekovity
-Mleko pełne UHT Junior 3,8% marki Łaciate
-Kozie mleko bez laktozy od Damnis
-Mleko kuchmistrza UHT 2%
-Mleko w proszku odtłuszczone granulowane ze Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe