12 papierowych przyjaciół... Zwierzęta leśne

Zabawne historyjki z dwunastoma papierowymi figurkami:Idealna seria, aby zapewnić rozrywkę maluchomna długie godziny!Dwanaście papierowych figurek to zwierzątka będące postaciami z historyjki. Wytnij je, zmontuj i udekoruj wieloma dołączonymi naklejkami.Dzieciom spodoba się odgrywanie historii lub...
14,89 * 17,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,81 zł

Opis

Zabawne historyjki z dwunastoma papierowymi figurkami:

Idealna seria, aby zapewnić rozrywkę maluchom

na długie godziny!

Dwanaście papierowych figurek to zwierzątka będące postaciami z historyjki. Wytnij je, zmontuj i udekoruj wieloma dołączonymi naklejkami.

Dzieciom spodoba się odgrywanie historii lub wymyślanie własnych!

Książeczka "12 papierowych przyjaciół... Zwierzęta leśne" to opracowanie zbiorowe, więc za napisanie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Książeczka pt. "12 papierowych przyjaciół... Zwierzęta leśne" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej przedszkolaki mogą rozwijać kreatywność i zdolności poznawcze. Oto iści się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Jest to wspaniała opcja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością zmotywuje go do zadawania niekończących się pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do torby lub plecaka dziecka.

Jest to stosunkowo krótka lektura - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja 12 papierowych przyjaciół... Zwierzęta leśne została opublikowana przez Wydawnictwo YOYO. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz też pozostałe pozycje od tego wydawcy.