Napoje aloesowe

Jest 150 produktów.
-10%
w magazynie
-5%
w magazynie
-14%
w magazynie
-1%
wysyłka w 48 godzin

Aloes to prawdziwy cud natury. Jego pozytywne właściwości zdrowotne znane są od wieków. Aloes może służyć zarówno jako lekarstwo, jak i kosmetyk. Aloes ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie  i urodę, a dzięki napojom aloesowym dodatkowo gasi pragnienie. W naszej ofercie znajdziecie szereg napojów na bazie aloesu.

Cechą charakterystyczną aloesu są trójkątne liście o mięsistej strukturze, to właśnie w nich znajduje się aż 75 aktywnych składników, m.in.:

-liczne witaminy (m.in. A, C, E, B12 oraz kwas foliowy i cholina),
enzymy,
-minerały takie jak wapń, chrom, magnez, potas, cynk, miedź, mangan,
-sterole roślinne,
-cukry,
-kwasy tłuszczowe,
-hormony,
-inne związki jak aloina, barbaloina czy aloeemodyna.

Picie napojów aloesowych niesie za sobą szereg właściwości zdrowotnych. Aloes wspomaga pracę układu pokarmowego – reguluje pH żołądka oraz przyspiesza przemianę materii. Po napoje aloesowe warto sięgać na diecie, ponieważ oprócz pobudzenia metabolizmu, również oczyszczają organizm.

Aloes działa również korzystnie na naszą odporność i wspomaga układ immunologiczny w walce z bakteriami i wirusami. Napoje aloesowe są doskonałym uzupełnieniem diety w sezonie zwiększonej zachorowalności.

Sok z aloesu ma także właściwości detoksykacyjne, wspomaga funkcję oczyszczania nerek, wątroby oraz skóry. Dodatkowo aloes ma właściwości nawilżające. Napój aloesowy pozytywnie oddziałuje nie tylko na nasze zdrowie, ale i urodę. Ekstrakt z aloesu, rośliny bogatej w witaminy i mikroelementy, ma pozytywny wpływ na stan naszej skóry, włosów i paznokci.

Oto przykładowe napoje aloesowe, które znajdziecie w naszym sklepie:

-napój aloesowy z cząstkami aloesu Farmer’s Aloe Vera,
-napój z aloesem 38% Vita Aloe truskawka,
-Fair Organic sok 100% NFC Aloes bezpośrednio tłoczony,
-Vita Aloe napój z aloesem 38% mango,
-Vera Farm napój aloesowy z cząstkami aloesu – granat.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie różnorodne napoje aloesowe – tylko na bazie aloesu lub z dodatkiem innych owoców. Zapraszamy do zakupów na naszej stronie. Warto na własnej skórze przekonać się, jakie korzyści dla naszego zdrowia niesie ze sobą aloes zwany nie bez powodu „rośliną nieśmiertelności”.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe