Maca

Jest 5 produktów.
18,99 * 21,39 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 18,99 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 18,44 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 13,35 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 13,99 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 7,83 zł

Maca, żeń-szeń peruwiański lub pieprzyca peruwiańska - to wszystko określenia na jedną roślinę znaną naukowo jako lepidium meyenii. Rośnie ona głównie w Peru w trudnych warunkach i na dużych wysokościach. Maca to właściwie roślina krzyżowa i powiązana jest z kapustą, kalafiorem, brokułem i jarmużem.

Najbardziej znaną właściwością rośliny maca jest leczenie bezpłodności, jednak lista pozytywnych skutków jej stosowania jest znacznie dłuższa. Maca wspomaga działanie układu krwionośnego, reguluje gospodarkę hormonalną, wpływa korzystnie na przyrost tkanki kostnej, wzmacnia włosy i paznokcie, a także poprawia nastrój i redukuje stres.

Dodatkowo korzeń maca jest bardzo bogaty energetycznie, bo posiada sporo białka, a niemal 70% jego składu stanowią węglowodany. Jak wiadomo, węglowodany to główne źródło energii, zwłaszcza przy aktywności fizycznej. Więc jeśli jesteście sportowcami, to wiecie już, co musicie włączyć do swojej diety.

Korzeń maca występuje najczęściej w formie proszku. Jego delikatny, słodko-korzenny smak sprawia, że jest to produkt uniwersalny i wykorzystywany jest zarówno do słodkich deserów, jak i do słonych potraw. Można go stosować jako dodatek do koktajli, owsianek, jogurtów, naleśników, kawy, herbaty, a także jako przyprawę do wytrawnych dań takich jak zupy czy sałatki.

W tej kategorii znajdziecie korzeń maca w proszku od takich producentów, jak:

-Bio Planet
-Purella Superfoods
-Diet-Food

Zachęcamy do spróbowania na własnej skórze, jak działa ten cudowny skarb Inków. Warto również zapoznać się z innymi produktami dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Życzymy udanych zakupów!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe