Kostki rosołowe, buliony

Są 64 produkty.

Nowości - produkty spożywcze i delikatesy

Bestsellery - kostki rosołowe, buliony

Winiary Rosół wołowy 180 g -26%
w magazynie
Winiary Bulion na żeberkach 60 g -4%
w magazynie
Winiary Rosół drobiowy 180 g -14%
w magazynie
Winiary Rosół wołowy 120 g -32%
w magazynie
Winiary Rosół z kury w proszku 170 g -16%
w magazynie
Winiary Rosół drobiowo warzywny 120 g -20%
w magazynie
Winiary Bulion wołowy 160 g -23%
w magazynie

Buliony czy kostki rosołowe to użyteczny dodatek w każdej kuchni. Wykorzystanie tego produktu to doskonały sposób na skrócenie czasu spędzonego na przygotowaniu potraw. W naszym sklepie internetowym znajdziecie kostki rosołowe i buliony stworzone wyłącznie z najwyższej jakości składników.

W zależności od preferencji i przygotowywanego dania możemy wybrać różne typy produktów. W ofercie znajdziesz zarówno bulion warzywny, grzybowy, ziołowy, jak i drobiowy czy też wołowy. Możemy również wybrać formę produktu - w Bee oferujemy zarówno buliony w proszku, jak i tradycyjne kostki rosołowe. Jeśli masz ochotę na coś na szybko, warto sięgnąć po saszetki do picia firmy Natur Compagnie.

W asortymencie znajdziesz liczne produkty BIO, przeznaczone dla osób, które szczególnie dbają o dietę w zgodzie z naturą. Wśród oferowanych w tym dziale produktów znajdują się m.in.:

-bulion warzywny w proszku Natur Compagnie,
-drobiowe kostki rosołowe BIO-ZENTRALE,
-warzywna kostka rosołowa NaturAvena.

Dla bardziej wymagających w naszym sklepie znajdują się również kostki o obniżonej zawartości soli Rapunzel, bulion warzywny bez drożdży EkoWital czy kostki drobiowe bez dodatku cukrów Natur Compagnie.

Do czego możemy wykorzystać buliony czy kostki rosołowe? Najczęściej stanowią one bazę do zupy, jednak nie jest to jedyne zastosowanie tego typu produktów. Kostki rosołowe i buliony doskonale sprawdzą się także do doprawienia dań czy sosów, jak również do marynowania mięs lub ryb.

Jeśli niekiedy brakuje wam czasu na gotowanie bulionu, warto mieć kostki rosołowe w zanadrzu. Dzięki bogatej ofercie bez problemu znajdziecie coś dla siebie!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe