Środki do dezynfekcji rąk

Jest 15 produktów.
NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny
-20% NOWOŚĆ
wysyłka do 72 godzin

Higiena dziś jest uznawana za coś, co jest codziennością i podstawą, bez której trudno sobie wyobrazić życia. Jest czymś, o czym już nawet świadomie nie myślimy, co sprawia, że jest głównym powodem, dla którego coraz mniej chorujemy. W Bee doskonale wiemy, jak ważnym elementem jest codzienna higiena rąk, przez co oferujemy Ci szeroki wachlarz środków, które w tym pomogą.

Ręce są naszym połączeniem z rzeczywistością. To nimi najczęściej dotykasz wszystkiego, czujesz strukturę czy różnicę temperatur. Wszystko to sprawia, że bakterie znajdujące się na dotykanych przez Ciebie przedmiotach zostają później na Twoich dłoniach, którymi bardzo często dotykasz również okolic oczu, nosa czy ust. Doprowadza to do przeniesienia bakterii, które naturalnie nie znalazłyby tak łatwego wejścia do Twojego organizmu. Właśnie po to stworzone zostały środki do dezynfekcji rąk - mają one za zadanie blokować ten proces, a przez to niwelować możliwość zachorowania.

Nasze produkty są najczęściej stworzone na bazie alkoholu, który sprawnie radzi sobie z wszelkimi bakteriami, jednak nie jest to ich jedyny składnik. Doskonale wiemy, że alkohol bardzo szybko wysusza Twoje dłonie, przez co nie zapomnieliśmy też o właściwościach nawilżających, aby ten problem zminimalizować.

Oferujemy Ci produkty, które będą nadawać się zarówno do użytku w trasie, jak i w domu. Małe, mieszczące się do torebki, a nawet kieszeni preparaty będą sprawdzać się świetnie wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz. Większe opakowania warto zostawić w domu, aby móc oczyszczać dłonie przed każdym posiłkiem i po powrocie do mieszkania.

Znajdziesz u nas wiele produktów do dezynfekcji rąk, a do najpopularniejszych należą:
- żel antybakteryjny firmy GoSPA - nie tylko świetnie usuwa bakterie, ale również pięknie pachnie,
- nawilżający żel o właściwościach antybakteryjnych firmy OnlyBio - potrafi nie tylko odkazić, ale też świetnie nawilżyć.

Pamiętaj, aby zwrócić uwagę również na inne produkty, które mamy dla Ciebie w ofercie, i wybrać ten, który wpadnie Ci w oko!
 

 

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe