Pozostałe produkty do higieny jamy ustnej

Jest 20 produktów.
NOWOŚĆ
wysyłka do 72 godzin

Piękny uśmiech i świeży oddech to podstawowe elementy, które składają się na pozytywne pierwsze wrażenie. Dlatego warto zawsze mieć pod ręką akcesoria, które pomogą nam wzmocnić efekt przy pierwszym spotkaniu. W Bee przygotowaliśmy całą gamę produktów do higieny jamy ustnej, dzięki którym zadbasz kompleksowo nie tylko o czyste zęby, ale także o ich nieskazitelną biel oraz odświeżysz swój oddech.

W Bee znajdziesz środki do czyszczenia i wybielania zębów, które mają potwierdzone działanie. Sięgnij po:

-proszek do wybielania zębów: ten produkt oparty na aktywnym działaniu węgla to gwarancja naturalnego składu. Proszek usuwa skutecznie osad i przebarwienia z płytki nazębnej w delikatny sposób, nie niszcząc szkliwa.

-tabletki do czyszczenia zębów: jeśli chcesz wzmocnić efekt białych i czystych zębów, a szczotkowanie to za mało, postaw na tabletki czyszczące. Wystarczy żuć je parę chwil przed umyciem zębów, aby kamień i osad nie osadzały się od razu po jedzeniu. Efekt to gładkie i wypolerowane zęby bez wysiłku.

-odświeżacz do ust: chyba każdy z nas nieraz znalazł się w sytuacji awaryjnej, kiedy potrzeba było odświeżyć oddech, a szczoteczka i gumy do żucia były poza zasięgiem? Zaopatrz się w odświeżacz w sprayu, który błyskawicznie i na długo przywróci Ci świeży oddech.

Z myślą o seniorach zebraliśmy także profesjonalne produkty, które pomogą zwiększyć komfort użytkowania protez zębowych. W naszym sklepie można znaleźć zarówno komplety zawierające kremy mocujące do protez i tabletki czyszczące lub każdy z tych produktów osobno w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do zakupów w Bee!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe