Nawozy do roślin

Jest 150 produktów.
-8%
w magazynie
-7%
w magazynie
-10%
w magazynie
-7%
27,99 zł 29,99 zł
Vila Nawóz do tui 3 kg
w magazynie

Każda roślina potrzebuje odpowiednio dobranej i regularnie nawożonej ziemi, aby mogła zdrowo rosnąć i zaspokajać swoje wymagania pokarmowe. Nawozy do roślin skutecznie wspierają rozwój systemu korzeniowego oraz części naziemnej rośliny i dostarczają jej wszystkich potrzebnych substancji odżywczych na każdym etapie wzrostu. Dzięki zastosowaniu nawozu dopasowanego do indywidualnie określonych potrzeb rośliny jest ona znacznie bardziej odporna na choroby i działanie pasożytów.

Sklep Bee oferuje m.in.:

- Nawóz do roślin kwitnących,
- Biohumus do warzyw i ziół,
- Nawóz do kwiatów ogrodowych,
- Nawóz do kwiatów balkonowych,
- Nawóz do roślin iglastych,
- Nawóz do trawników.

Nawozy roślinne dostępne są zarówno w płynie, jak i w formie pałeczek aplikowanych bezpośrednio do ziemi. W asortymencie sklepu posiadamy również nawozy do roślin uprawianych w środowisku zasadowym lub lekko kwasowym, co pozwala idealnie dopasować nawóz do gatunku i rodzaju uprawianych roślin. Regularne nawożenie ma szczególne znaczenie w przypadku roślin kwitnących, do których mamy w naszej ofercie specjalne nawozy wspierające wzrost rośliny w okresie kwitnienia.

Zarówno kwiaty balkonowe, jak i rośliny ogrodowe potrzebują odpowiednio dopasowanego nawożenia, aby były odporne na choroby i pasożyty. Nawozy do roślin ogrodowych pozwalają zadbać o szybszy wzrost oraz wzmacniają wybarwienie liści lub igieł. Dzięki temu rośliny prezentują się wyjątkowo pięknie o każdej porze roku, a te wieloletnie znacznie lepiej wytrzymują okres zimowy.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty, którą przygotowaliśmy dla wszystkich miłośników roślin. Życzymy udanych zakupów razem z Bee!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe