Karma mokra dla kota

Są 42 produkty.

Karma mokra dla kota powinna być podstawą diety każdego mruczka. Koty w naturze żywią się świeżo upolowanymi ofiarami i piją mało. To  z kolei przekłada się na choroby nerek, do których te zwierzaki mają skłonności. Zatem podstawą diety kota powinna być karma mokra. W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroką gamę produktów spełniających wymagania najbardziej wybrednych kocich towarzyszy, a także tych, z ograniczeniami żywieniowymi.

Karma mokra dla kota w puszkach

Opiekunowie dużych kotów, a także większej liczby zwierzaków doceniają karmy mokre dla kotów w wygodnych puszkach. Pojemność 400 - 415 g. wysokomięsnych posiłków pozwala zaspokoić apetyty futrzaków, bez konieczności otwierania  kilku, czy kilkunastu saszetek na raz i związanego z tym bałaganu.  Różnorodność smaków, od rybnych, poprzez drobiowe, aż po wołowinę i wysoka wartość odżywcza oferowanych produktów, nie tylko zaspokoi głód, ale zadba też o kondycję pupila. Karma mokra dla kota w puszkach to rozwiązanie wygodne i uniwersalne.

Karma mokra dla kota w saszetkach

Koty o mniejszym apetycie, młode i  żyjące w pojedynkę zadowolą się saszetkami. Karma mokra dla kota sprzedawana w niewielkich, kompaktowych opakowaniach, wygodnych do otwierania to idealne rozwiązanie dla zabieganych opiekunów.  Wszystkie zalety smakowe i odżywcze zawarte w niewielkiej, błyskawicznie otwieranej saszetce, z którą poradzi sobie nawet dziecko. Podobnie jak przy karmie w puszkach, producenci zadbali o pełną gamę smaków, które zaspokoją gusta każdego kota.

Wielopaki

Opakowania zbiorcze to zdecydowana oszczędność. Do wyboru są opakowania jednosmakowe lub ich mieszanki. Puszki czy saszetki - w zależności od oczekiwań i potrzeb przygotowaliśmy wszystkie rodzaje dostępnych opakowań karmy mokrej dla kota. Smaki rybne, drobiowe, wołowina, a nawet cielęcina - wszystkie z odpowiednią ilością składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego rozwoju i utrzymania dobrej kondycji zwierzaka. Wszystkie też, zawierające ilość wody odpowiednią, żeby zadbać o nerki pupila.

Karma mokra dla kota to najlepszy wybór i  podstawa diety mruczących przyjaciół.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe