Płatki mydlane

Są 4 produkty.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 18,99 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 22,22 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 43,96 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 20,28 zł

Twoja rodzina powiększyła się o nową osobę i zastanawiasz się, w jaki sposób dbać o delikatne, dziecięce ubranka? A może masz już dość podrażnień wywołanych płynami do płukania i proszkami do prania, które z założenia powinny być delikatne, ale w rzeczywistości są przeładowane chemią? Przychodzimy z pomocą! W Bee dbamy o każdą skórę, zwłaszcza o tę najbardziej delikatną.

Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć kategorię, w której zbierzemy wszystkie płatki mydlane dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego. Płatki mydlane to rozwiązanie hipoalergiczne i ekologiczne, stworzone z myślą o delikatnej i wrażliwej skórze. Poniżej przedstawiamy przykładowe produkty, które znajdziecie w tej kategorii:

  • Roślinne hipoalergiczne płatki mydlane Delfin (100% naturalnie) marki Mydlarnia Powrót do Natury,
  • Płatki mydlane od Eco Naturo,
  • Hipoalergiczne płatki mydlane do prania bielizny marki Dzidziuś,
  • Bebi – hipoalergiczne płatki mydlane marki Barwa.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami ułatwiającymi codzienne obowiązki, dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Proponujemy Wam starannie wyselekcjonowane produkty łączące w sobie wysoką jakość i atrakcyjną cenę. Zachęcamy także do zapoznania się z dedykowanymi opisami, a jeżeli pojawią się jakieś pytania – zapraszamy do kontaktu!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe