Miód ekologiczny i produkty z miodu

Jest 87 produktów.
73,43 * 77,90 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 70,04 zł
325,99 * 348,19 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 325,99 zł
219,99 * 235,99 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 219,99 zł
95,53 * 103,99 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 92,40 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 32,97 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 56,98 zł

Ciężko znaleźć kogoś, kto nie lubiłby słodkiego smaku. Niestety biały cukier jest niezwykle niezdrowym produktem i chcąc zachować zdrowie, lepiej ograniczyć jego spożycie do minimum. Sztuczne, chemiczne słodziki najczęściej również nie stanowią zdrowej ani nawet smacznej alternatywy. Co w zamian? Miód pszczeli będzie doskonałym zamiennikiem - nie dość, że jest całkowicie naturalny i ekologiczny, to jeszcze zdrowy!

Miód — naturalny słodzik o prozdrowotnych właściwościach

Większość osób dbających o swoje zdrowie ogranicza spożycie słodkich dań, by uchronić się przed szkodliwymi skutkami działania białego cukru. Na szczęście istnieje zdrowa alternatywa — miód naturalny.

Na jego skład poza prostymi związkami cukru składają się mikro i makroelementy takie jak wapń, potas, żelazo, magnez, mangan, fosfor oraz aż 15 innych drogocennych pierwiastków. Jest też niezwykle bogaty w witaminy z grupy B, witaminę C i A, biotynę, kwas foliowy, a także pantotenowy. W dodatku posiada w składzie wytwarzane przez pszczoły prozdrowotne enzymy bakteriostatyczne, dzięki czemu miód na przeziębienie zyskał taką popularność.

Najlepsze miody ekologiczne w jednym miejscu

Jak znaleźć najlepszy miód? Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie. Przede wszystkim powinien pochodzić z lokalnej pasieki. Niestety coraz częściej w licznych dyskontach pojawiają się produkty importowane z Chin, które udają polskie. Gdzie zatem znaleźć najlepsze miody?

Sklep Bee.pl, dzięki współpracy z szerokim gronem specjalistów, może skrupulatnie weryfikować wszystkich dostawców, by każdy klient miał gwarancję zakupienia produktu, który idealnie spełni jego oczekiwania. Znajdziesz tutaj zarówno najzdrowszy miód, jak i ten najsmaczniejszy. W ostatnim czasie coraz większa popularność zdobywa miód pokrzywowy i miód smakowy w przeróżnych odsłonach.

Jakie rodzaje miodów znajdziesz w Bee.pl?

W sklepie Bee.pl znajdziesz dobre miody dla każdego członka Twojej rodziny. W asortymencie posiadamy szeroki wybór ich rodzajów. Poznaj je wszystkie.

- Miód lawendowy (np. Miody Świata Rodziny Sadowskich Miód lawendowy) - zawiera duże ilości olejków eterycznychę.
- Miód manuka (np. Manuka Health Miód Manuka MGO™ 400+ 250 g) - powstaje z nektaru kwiatów drzewa herbacianego, nazywany najzdrowszym na świecie.
- Miód gryczany (np. Doktor Miodek Gryczany miód nektarowy 400 g) - charakteryzuje się ciemną barwą i ostrym smakiem.
- Miód akacjowy (np. Alce Nero Akacjowy miód nektarowy 400 g BIO) - o  jasnosłomkowej barwie i delikatnie kwiatowym smaku.
- Miód z facelii (np. Pasieki Rodziny Sadowskich miód faceliowy 1,2 kg) - jest bogaty w drogocenne witaminy, mikro i makroelementy. Co więcej, jest to doskonały miód dla cukrzyków.
- Miód wrzosowy (np. Campomar Nature Wrzosowy miód nektarowy 480 g BIO).

Miody z Pasieki Rodziny Sadowskich — oferta polskich naturalnych miodów

Miód z Pasiek Sadowskich to produkt, który został stworzony z niesamowitą pasją. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, producent przygotował liczne wariacje smakowe, między innymi:

- Miód ze spiruliną,
- Miód z cytryną,
- Miód z rokitnikiem,
- Miód z kurkumą,
- Miód z kakao,
- Miód z propolisem,
- i wiele innych.

W asortymencie produktów znajdziesz także wiele rodzajów tego niesamowitego słodzidła bez dodatków smakowych, w tym: miód nektarowy, miód nektarowo-spadziowy, miód leśny i miód kremowany.

Jak przechowywać miód?

Miód przechowywany w odpowiednich warunkach może wytrzymać wieczność. Jak zatem zadbać o jego żywotność? Oto najważniejsze zasady.

1. Przechowuj miód w szczelnych, szklanych pojemnikach.
2. Wybierz zacienione miejsce.
3. Idealna temperatura powinna wynosić między 8 a 20 stopni Celsjusza.
4. Miód powinien być nabierany jedynie drewnianymi sztućcami.
5. Nigdy nie wkładaj brudnej łyżeczki do słoika z miodem.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe