Chemia gospodarcza i środki czystości (detergenty)

Jest 150 produktów.
-18%
w magazynie
-23%
w magazynie

Środki czystości w postaci detergentów pozwalają na efektywne pozbywanie się zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni. Dzięki jakościowej chemii gospodarczej zadbasz o czystość w całym domu, na balkonie oraz tarasie. Preparaty z odpowiednim składem przydadzą się m.in. w trakcie wiosennych porządków, usuwają kurz, pył, plamy z tłuszczu, czy różne smugi. Postaw na produkty od zaufanych producentów, dzięki którym zyskujesz gwarancję odpowiedniego składu, świetnie sprawdzającego się w codziennej walce z zanieczyszczeniami.

Płyny do mycia naczyń oraz podłogi o różnych zapachach z łatwością dopasujesz do swoich indywidualnych upodobań, nadając pomieszczeniom świeżości i dbając o ich zadbany wygląd. Tego typu rozwiązania w skuteczny sposób radzą sobie z tłuszczem czy brudem, przywracając pierwotny blask elementom zastawy stołowej, garnkom, patelniom czy płytkom. Dzięki nowoczesnej formule tego typu preparaty pozostają bardzo wydajne i wystarczają na długo.

Środki pomocne w zachowaniu czystości

Uniwersalne środki czyszczące znajdują zastosowanie na różnego rodzaju powierzchniach dostępnych w gospodarstwie domowym. Postaw na naturalną formułę o przyjemnym mydlanym zapachu, które po pozostawia po sobie smug. Profesjonalne produkty są bezpieczne w użyciu, jednak najlepiej operować nimi w gumowych rękawiczkach, co uchroni ręce przed niepotrzebnym wysuszaniem. W szerokiej ofercie artykułów z tej kategorii znajdziesz m.in.:

  • płyn do mycia kabin prysznicowych Ludwik, nadający się do czyszczenia całej łazienki,
  • uniwersalny płyn do czyszczenia podług z octem Ajax, o neutralnym zapachu,
  • płyn do płukania tkanin Softlan, o właściwościach zmiękczających, odpowiednio dbający o twoją odzież,
  • płyn do mycia zatłuszczonych powierzchni Ludwik, świetnie sprawdzający się w kuchni,
  • proszek do prania jasnych i białych ubrań Persil, charakteryzujący się dużą wydajnością,
  • uniwersalne gąbki do mycia rozmaitych powierzchni od firmy Rainbow i wiele innych.
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe