Joga i medytacja - książki i poradniki

Jest 150 produktów.
-28%
25,23 zł 34,90 zł
Joga 7/7
w magazynie
-22%
w magazynie
-28%
w magazynie
-28%
35,72 zł 49,40 zł
Joga dla czarownic
w magazynie
-28%
w magazynie
-28%
w magazynie
-25%
w magazynie
-25%
26,18 zł 34,90 zł
Po pierwsze joga
w magazynie
-36%
38,34 zł 59,90 zł
Joga i ajurweda
w magazynie
-6%
42,21 zł 44,90 zł
Joga Piękna
wysyłka w 48 godzin
-28%
wysyłka do 72 godzin
wysyłka w 48 godzin
-33%
12,73 zł 19,00 zł
Medytacje i modlitwy
wysyłka w 48 godzin
-13% NOWOŚĆ
wysyłka w 48 godzin

Jakie korzyści przynosi nam medytacja? Czy joga może być praktykowana przez wszystkich, bez względu na wiek i stan zdrowia? Co zyskujemy dzięki regularnemu treningowi duszy i ciała? Zalety jogi i korzyści z jej stosowania nie ograniczają się do spokoju umysłu i elastycznego ciała! Ćwiczenia jogiczne mogą być wykonywane z najbliższymi, dzięki czemu poprawiamy relacje i budujemy więzi. Szkoły jogi oferują zajęcia dla dzieci już od najmłodszych lat. Popularna stała się też joga dla kobiet w ciąży, która wzmacnia ciało, stabilizuje pracę narządów wewnętrznych oraz reguluje gospodarkę hormonalną. Istnieje również joga hormonalna dedykowana kobietom, popularna hatha joga bazująca na asanach i kładąca większy nacisk na ćwiczenia fizyczne.

Zarówno medytacja, jak i joga mają korzystny wpływ na nasze zdrowie i psychikę. Rozwijają zdolność koncentracji, uczą skupiać uwagę na konkretnym celu, ale przede wszystkim dają bodziec do poznania i pokochania samego siebie - idealnej i niepowtarzalnej w całym Wszechświecie mieszanki wad i zalet. Zarówno joga jak i medytacja mogą być odskocznią od codziennego życia. Pomogą nam zapomnieć o problemach, odstresować się i zrelaksować. Oferowane przez nas książki z zakresu jogi i medytacji to lektury dedykowane osobom, które chcą żyć lepiej i nie godzą się na kompromisy. Osobom, które chcą dążyć do postawionych sobie celów i spełniać swoje marzenia. W naszej ofercie znajdują się propozycje zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z medytacją czy jogą ale też dla osób zaawansowanych, które chcą się dalej w tym kierunku rozwijać.

Ponoć w życiu należy spróbować wszystkiego - spróbujmy zatem dobrych rzeczy i zadziałajmy na naszą korzyść. Fachowe porady oraz szczegółowo opisane techniki ćwiczeń pomogą nam zrozumieć sens ćwiczeń i medytacji. To droga do zdrowia, którą warto przemierzyć!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe