Folie aluminiowe i papiery śniadaniowe

Jest 7 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 2,91 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 19,60 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 20,93 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 19,50 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 29,89 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 70,20 zł

Folie aluminiowe i papiery śniadaniowe są przydatne w każdej kuchni i wręcz niezbędne jako akcesoria. Dzięki nim żywność jest odpowiednio chroniona, a jej walory zachowane. Jeśli akurat brakuje Ci tych produktów lub się kończą, to zajrzyj do naszego katalogu!

Praktyczne zastosowanie na co dzień folii aluminiowych i papierów śniadaniowych ma duże znaczenie. Przede wszystkim ze względu na ich uniwersalność – folię można wykorzystać np. do pieczenia, owijania kanapek czy nakrywania misek z potrawami i żywnością. Folia nie przepuszcza światła, wody, powietrza, a także chroni przed innymi czynnikami zewnętrznymi i dlatego tak chętnie się z niej korzysta.

Z kolei papier śniadaniowy to już prawdziwy niezbędnik. Posiłki, a w szczególności kanapki do pracy lub szkoły trudno wyobrazić sobie bez ochrony w postaci papieru. Doskonale sprawdza się w zabezpieczaniu żywności. Poza tym jest wytrzymały i ma sporą odporność na tłuszcz. To czyni papier śniadaniowy tak samo wszechstronnym produktem, jak folia aluminiowa.

W naszym asortymencie znajdziesz m.in.:

  • folię do żywności z ostrzem,
  • folię aluminiową z tłoczeniem,
  • papier śniadaniowy o wielu zastosowaniach,

a także inne akcesoria z tej samej kategorii. Dzięki temu rozwiążesz problemy związane z pakowaniem czy chronieniem żywności. Nam również przyświeca ten cel!

Stawiamy też na jakość. Znajdziesz u nas produkty tak uznanych producentów jak Jan Niezbędny czy If You Care.

Zapraszamy również do wizyty w innych naszych działach: „Akcesoria kuchenne”, „Pojemniki na żywność”, „Dzbanki i filtry do wody” i pozostałych.
 

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe