24 opowieści w oczekiwaniu na Boże Narodzenie. Pierwsza gwiazdka

Zbiory krótkich historyjek i rymowanek dla najmłodszych dzieci (3/6 lat), które niecierpliwie czekają na Boże Narodzenie. Ciepłe, pogodne i zabawne opowiastki do czytania przed zaśnięciem każdego z 24 dni adwentu zostały uzupełnione pięknymi ilustracjami, które otwierają przed maluchami świat...
15,56 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,21 zł

Opis

Zbiory krótkich historyjek i rymowanek dla najmłodszych dzieci (3/6 lat), które niecierpliwie czekają na Boże Narodzenie. Ciepłe, pogodne i zabawne opowiastki do czytania przed zaśnięciem każdego z 24 dni adwentu zostały uzupełnione pięknymi ilustracjami, które otwierają przed maluchami świat marzeń.

Olivier Dupin to autor książki "Pierwsza gwiazdka. 24 opowieści w oczekiwaniu na..".

"Pierwsza gwiazdka. 24 opowieści w oczekiwaniu na.." należy do kategorii książeczek "Pory roku i święta", w których istotną rolę odgrywa okres, w którym dzieje się akcja. Książeczka przeniesie Twoje dziecko w magiczne podróże przez różnorodne krajobrazy lub niezapomniane święta.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością skłoni malucha do zadawania licznych pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książek wspomaga przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to średnia książka - ma 82 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Pierwsza gwiazdka. 24 opowieści w oczekiwaniu na.." opublikowało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to zobacz też inne publikacje tego wydawcy.