Hu¶tawki i skoczki dla najmłodszych

Jest 15 produktów.

Szukasz pomysłu na wesoł± i aktywn± zabawę dla ruchliwego malucha? Postaw na zabawki, które wspieraj± jednocze¶nie jego rozwój jak hu¶tawki i skoczki, które znajdziesz w naszym sklepie w dowolnym wzorze i kolorze.

Hu¶tawki i skoczki – uwolnij dziecięc± energię!

W naszej ofercie znajdziesz zabawki, które pomog± Ci rozwin±ć motorykę Twojego dziecka, jednocze¶nie zapewniaj±c mu zabawę na wiele godzin. Dla ruchliwych brzd±ców oferujemy dmuchane skoczki, które wykonane s± z przyjaznych dla oka kolorach. Każdy ze skoczków jest miłym w dotyku, gumowym zwierz±tkiem, który stanie się nieodł±cznym towarzyszem małego akrobaty. Wystarczy wsi±¶ć na jego grzbiet, złapać się za uszy i skakać do woli. Skoczki wzmacniaj± kręgosłup i mię¶nie dziecka, poprawiaj± sylwetkę oraz rozwijaj± zmysł równowagi. Przede wszystkim s± Ľródłem rado¶ci i wywołaj± u¶miech na twarzy każdego dziecka.

Bezpieczeństwo dla dziecka, wygoda dla rodzica

Aby ułatwić przechowywanie skoczków, w zestawie znajdziesz także poręczn± pompkę oraz zatyczkę. Dzięki temu możesz spakować go w drogę na spacer czy wakacje w plenerze, aby maluch mógł wykonywać gimnastykę także na ¶wieżym powietrzu! To także doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka, ¶wi±t czy roczku maluszka – nasze skoczki kupisz w gotowym, eleganckim opakowaniu.

Wszystkie nasze skoczki dostępne s± dla maluchów od 12. miesi±ca życia. Zabawki w Bee to gwarancja bezpieczeństwa dla najmłodszych, ponieważ s± wykonane z wysokiej jako¶ci materiałów spełniaj±cych dyrektywy europejskie w zakresie produkcji zabawek dziecięcych. Nasze hu¶tawki i skoczki nie zawieraj± także żadnych szkodliwych substancji, a do ich pomalowania zostały użyte ekologiczne i bezwonne farby.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe