Bobasy i noworodki, lalki dla dziewczynek

Jest 150 produktów.
-28%
56,58 zł 78,82 zł
Laura z melodią 30cm Simba
w magazynie
-14%
w magazynie
-15%
67,96 zł 80,33 zł
Lalka funkcyjna 30 cm Simba
w magazynie
-20%
w magazynie
-15%
w magazynie
-38%
w magazynie
-59%
w magazynie
-36%
w magazynie
-21%
w magazynie
-35%
w magazynie
-39%
w magazynie
-22%
118,22 zł 150,76 zł
Lalka funkcyjna 43 cm Simba
w magazynie

Zabawa w mamę bądź nianię to jedna z ulubionych rozrywek małych dziewczynek. Już kilkulatki, obserwując swoje mamy, fantazjują i wyobrażają sobie, jakby to było, gdyby one same miały pod opieką dziecko. Stąd wiele dziewczynek odczuwa potrzebę posiadania lalki-bobasa. Naprzeciw tym marzeniom wychodzi nasz sklep internetowy, w którego ofercie znajdziecie bogaty wybór lalek-noworodków.

Lalki-bobasy - idealny prezent dla dziewczynek

Lalka-noworodek jest doskonałym pomysłem na upominek dla każdej dziewczynki. Taki prezent nie tylko dostarczy rozrywki naszej pociesze, ale również spełni rolę edukacyjną. Zabawa lalkami uczy dziewczynki empatii i opiekuńczości. Kilkulatki, pielęgnując swoje bobasy, myjąc je, czesząc, przebierając i wożąc w wózkach, uczą się odpowiedzialności za słabsze istoty. To zaprocentuje, gdy w domu dziewczynki pojawi się młodsze rodzeństwo i może być także doskonałym przygotowaniem do przyjęcia pod wspólny dach pieska lub kotka.

Lalki-noworodki w wielu odsłonach

Oprócz klasycznych lalek-bobasów w sprzedaży dostępne są lalki interaktywne, wyposażone w wiele dodatkowych funkcji - mogą one płakać, jeść, pić czy robić siku. Aby zabawa w mamę była dla dziewczynek jak najbardziej realistyczna, część lalek sprzedawana jest wraz z akcesoriami - ubrankami, talerzykami i kubeczkami, wanienkami, nocniczkami czy leżaczkami. Niektóre gadżety można nabyć oddzielnie.

Warto kupować lalki-noworodki wraz z dodatkowym wyposażeniem. Nic tak dobrze nie rozwija sprawności manualnej naszych pociech jak zabawa z użyciem akcesoriów: karmienie, kąpanie, przewijanie bądź czesanie.

W celu zakupu lalek interaktywnych, różnorodnych gadżetów oraz zestawów lalek wraz z akcesoriami zapraszamy do przeglądania naszego sklepu.

Bobasowy zawrót głowy

W Bee.pl oferujemy kilka rodzajów lalek-bobasów oraz różnorodne wyposażenie dla nich. W naszym asortymencie można znaleźć (w zestawach lub oddzielnie):

Jeśli nie macie pomysłu na urodzinową lub imieninową niespodziankę dla Waszej pociechy, zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe